Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek volt már olyan pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már olyan pasitok akinél azt éreztétek, hogy sajnálja tőletek a kaját?

Figyelt kérdés
2019. nov. 19. 01:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem étteremre gondolok, sima házikosztra.
2019. nov. 19. 01:24
 2/9 anonim ***** válasza:
6%

Egy volt, én kifejezetten jól szórakoztam, mikor menekült a kajával előlem. 😂


Egyébként inkább én vagyok ez a személy a kapcsolatban. Kikészít, mikor kimérem magamnak a kaját és a párom szükségszerűen beleeszik ahelyett, hogy az edényből szedne. Mondjuk mostanra megszoktam már.

2019. nov. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Abban a pillanatban dobnám ki! Persze férjemmel össze szoktunk veszni az utolsó jegkremen, de huszonéves házasságba ez lazán belefér
2019. nov. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

A férjem fut előlem, keresztül a lakásban az utolsó szelet csokival :D de legyőzöm :D

Viccet félretéve, szerencsére nem sajnálja, mindketten szeretünk enni.

2019. nov. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem... :D Sőt én se sajnálom a páromtól, ha épp arról van szó. Nem is értem az ilyet. :D
2019. nov. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább én sajnálom a kaját, mert mondjuk veszek 2 csokit, de ha nem eszem meg azonnal ő megeszi az enyémet is és baromira ki tudok rajta akadni.
2019. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Micsoda paraszt itt egyesek párja... belezabál a kimértbe, mikor van azon kívül is, megeszi a csokit kérdés nélkül?! Atya ég :D Nem tudom, ti ezt hogy viselitek el, hogy egy kérdést sem bír megereszteni, hogy kéred-e, vagy nekiadnád-e... imádok enni, de soha nem lennék akkora paraszt, hogy megegyem a páromét és ő se az enyémet.. amúgy olyan nem volt még, aki sajnálta, inkább aki nem akarta, hogy egyek, mert egy elég vékony testalkatú férfi és engem is vékonyan akart tartani. Majdnem anorexiás lettem, de szerencsére észbe kaptam.
2019. nov. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A mostani párom egyfolytában etetne. Nagyon szeret enni, főzni és nasizni, velem pedig még jobban szeret enni.

Egyébként nálunk sose volt gond ez az utolsó szelet pizza vagy csoki gond. Mindent elfelezünk. Ez nálunk elég alap dolog volt mindig is. Sőt én inkább neki adom mint hogy én egyem meg, ezzel ő is így van. Van hogy azt mondja a kedvenc kajájára hogy nem szereti csak hogy megegyem, persze nincs szívem előle megenni és ilyenkor vagy a szájába tömöm vagy elfelezem. Nem csak a kaját de úgy semmit se sajnálunk egymástól.

Nem is értem, hogy leher valami a párunktól sajnálni. Elvileg ő az akit szeretsz és azért vagy vele együtt.

2019. nov. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, miekellett lepontozni. Lejjebb megy a hús ára attól, ha egy poénos kommentet lehúztok a sárga földig? :) Jobban alszotok tőle? Nyomorékok
2019. nov. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!