Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megcsalnának, bosszút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalnának, bosszút allnál? Ha igen milyen módon?

Figyelt kérdés
2019. nov. 19. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem esne jól, de bosszút semmiképp sem állnék. Előfordul, bár elítélem.

F.

2019. nov. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem állnék bosszút, mert azzal csak saját magam kicsinyíteném le szánalmas csúszómászóvá. Csaltak már meg elég undorító módon, egyszerűen szakítottam, semmi értelme nem lett volna vergődnöm, attól semmi nem lett volna jobb.
2019. nov. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Én bosszúállóként azt mondom hadd szóljon. Néha az élet túl későn nyújtja be a számlát.
2019. nov. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Bosszút? Van egy szint ami alá nem megy az ember. Búcsút intek és kész, továbbiakban számomra egy ismeretlen lesz.

Az a rész lezárva. Bosszúval nem akarok magamból hüllllét csinálni.

Ismeretem olyat aki bosszút akart, ismerősei biztatták, a háta mögött meg kiröhögték.

Inkább a saját életemmel, a jövőmmel foglalkozok.

2019. nov. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

Sok szentfazék 🤣🤣🤣

Én igenis bosszút állnék. Hogy milyet,az az adott körülménytől is függ.

2019. nov. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Igen. Megmérgezném őket azt hiszem, feltéve ha tényleg szerelmes voltam, mert én életemben csak egyszer lehetek a z és ha az ilyesmi miatt megszűnik, akkor hárman fogunk étkezni belőle :) Csak én valamivel tovább húzom, mint ők, mert valamivel erősebb a szervezetem. De elég néhány perc is abban az esetben.


De mivel sosem leszek szerelmes, így olyan esetekben nem fog érdekelni.

2019. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hidegfejjel a legnagyobb bosszú, ha tovább lépsz és boldog leszel (valakivel).

Azt, aki átvert meg ignorálod örökre

2019. nov. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Én nem agyaltam bosszúálláson. Őszintén szólva felesleges tevékenységnek tartom, na meg ötletem sem lett volna soha erre. Egyszerűen továbbléptem. Inkább tanultam a dologból. A másikat amúgysem hiszem, hogy nagyon érdekelné, hiszen akkor sem érdekeltem amikor félredugott.

Az viszont való igaz, hogy az élet nem igazságos. Kevesen kapják meg tőle a megérdemelt büntetésüket.

2019. nov. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Az attól függ, hogy én jöttem rá, és ő még nem mondta és nem tud róla, hogy én tudom......mert akkor tuti kitalálnék valami aljasságot :)


Ha ő mondja el, vagy véletlenül derül ki akkor eléneklem neki a jajj jajj jajjj számot :)

- húzhatsz a f**aszba mert nyitva az ajtó, mert nálam még működik a rafkó, nem kell az ideg nem kell a vite, nem kell nekem egy ilyen hisztis nyűgös pics**a...

2019. nov. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Alattomos módon. 🙂
2019. nov. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!