Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több lánynál azt látom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több lánynál azt látom, hogy szeretik, ha egy férfi küzd az álmaiért, de mi van akkor, ha valakinek csak az az álma, hogy legyen egy boldog párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Nem vágyok ennél többre csak arra, hogy szeretettel teli párkapcsolatban éljek, ahol tényleg úgy szeretjük egymást ahogy vagyunk, kapcsolaton belül nincsenek elvárásaink egymás fele, ha probléma van akkor azon vagyunk, hogy higgadtan megoldjuk azt és ami a legfontosabb, hogy barátként is tekintsük egymásra ne csak párként. Nekem azért nincsenek egyéb álmaim, mert szeretem a spontaneitást, szeretem megélni a jelent, amikor azokkal az emberekkel töltöm el az időmet, akiket kedvelek, olyan dolgokat csinálok amiben az örömet lelem.


Meg nem is értem azt, hogy minek kéne küzdeni valamiért, ha valaki nagyon akar valamit annál jobban kicsúszik a kezéből. Semmit se szabad akarni. Az egy ostoba újkapitalista hóbort, hogy mindent csak akarni kell.


2019. nov. 19. 15:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
71%
Kifejezetten visszataszító számomra, ha valaki mástól (akár tőlem) teszi függővé a boldogságát vagy a sikerét.
2019. nov. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
56%
Mellesleg egy emberrel együtt élni nem siker. Az történik, általában mindenkivel aki nyitott rá
2019. nov. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
60%
Van egy ilyen ismerősöm, aki a párkapcsolatot tekintette az elete fő elemének, mindent annak rendelt alá. Hatalmas szívű, végtelenül normalis, okos, tehetséges lany de 30 evesen mar vagy 4 kapcsolata ért véget, cserébe viszont se karrierje, se lakasa, se autoja, se pénze mert mindig a parjaival törődött karrierepites helyett es mindent nekik rendelt alá.
2019. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Akinek valamilyen okból nehezen jön össze egy párkapcsolat, az gyakran jár hasonló cipőben. Pláne, hogy manapság aki egyedül van, azt baleknak, élhetetlennek szokták tartani. Így aztán kétszeresen nagy a nyomás, nem csoda, hogy elsődleges céllá válik. Ugyanakkor idővel az ember rájön, hogy a párkapcsolat is csupán az élet (szerencsés esetben jó) dolgainak egyike. Ha találsz majd egy megfelelő lányt, valószínűleg lesznek majd új céljaid - természetesen amellett, hogy fenntartsd és ápold a kapcsolatodat.
2019. nov. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
46%
Csatlakozom az első válaszolóhoz, engem is zsigerből taszítanak az ilyen emberek.
2019. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak álmaid, vannak céljaid, ezeket eléred, sikerélményeid vannak, akkor megerősödik az önbizalmad, kiegyensúlyozott leszel, ami előny egy párkapcsolatnál is.
2019. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
54%

Anyagi vilagban élünk! Szeretettel nem lehet kifizetni a szamlakat!

Kell egy anyagi biztonsag,sőt valamilyen jólét.Ha a ferfi materialis vilagban elő tud teremteni dolgokat az jo a kapcdolatnak. És sajnos mindig van szükség valamire vagy varatlan kiadas.

Te a kenyelmedet probalod ezzel magyarazni h ne kelljen a sgged felemelni.

Csak akkor a sült galamb a szadba fog repülni vagy hogy?

2019. nov. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
54%

"Nekem azért nincsenek egyéb álmaim, mert szeretem a spontaneitást, szeretem megélni a jelent, amikor azokkal az emberekkel töltöm el az időmet, akiket kedvelek, olyan dolgokat csinálok amiben az örömet lelem."

Tudod kedves kérdező, a kettő mehet ám együtt is, attól még, hogy megéled a pillanatot és örömteli dolgokkal is foglalkozol egyáltalán nem zárja ki a célokért, álmokért, vágyakért való munkát. Nekem a legrosszabb rémálmom lenne egy olyan társ, akinek az élete körülöttem forog és annyiban kimerült az életcélja, hogy szeretjük egymást. Szép dolog a szerelem, de életcélnak édeskevés és örömforrásnak is csak egy a millió közül.

2019. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
45%
Kishaver, ez itt már a sokadik próbálkozásod. Hiába próbálkozol, ezen a platformon te nem fogsz becsajozni, ideje lenne már belátni végre. Jelenlegi világfelfogásoddal mindig csak a bottal sem megpiszkált hulladék kategóriát fogod képviselni az összes, pszichiátriai értelemben épeszűnek tekinthető nő szemében, mint minden olyan személy, aki semmit nem ad a világnak, cserébe viszont koszt-kvártélyt várna el.
2019. nov. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
65%
"Kifejezetten visszataszító számomra, ha valaki mástól (akár tőlem) teszi függővé a boldogságát vagy a sikerét." - azok gondolkodnak általában így, akik nem óhajtanak felelősséget vállalni a másikért... a találós kérdés viszont az, hogy mi a fenétől párkapcsolat az olyan kapcsolat, ahol a benne lévők nem vállalnak felelősséget egymásért... és mi értelme van az olyannak?
2019. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!