Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is tetszik?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon bejön a Konyhafőnökből Rácz Jenő a séf. Nektek is vagy csak nekem?
2019. nov. 19. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2019. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag egy világhírű séf, hamarosan nyit saját éttermet ami valószínűleg az ország egyik legelitebb helye lesz, tele van pénzel, karrierrel, ehhez képest pedig nagyon fiatal. Melyik nőnek ne jönne be? Érdekes, de nála nem baj sem az hogy alacsony, sem az hogy finoman szólva sem sportos :)
2019. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó nálam ezek alapból nem opciók ,hogy sportos legyen. Hol lesz az a világhírű étterme?
2019. nov. 19. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be egyáltalán, de az szimpatikus, hogy sokat mosolyog.
2019. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Hol lesz az a világhírű étterme?"

Nem tudom, gondolom vhol a belvárosban :) A Szigetes Gerendai lesz az üzletpartnere, tehát tuti nem lesz gyenge

2019. nov. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
90es mint én
2019. nov. 19. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!