Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti támogatnátok a photoshop,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lachesys kérdése:

Ti támogatnátok a photoshop, retusálás betiltásât?

Figyelt kérdés
tehat, ha innentol semmilyen marketinganyagon nem lehetne az emberi testet retusalni. csakis a nyers kepeket hasznalhatnak fel. igy talan kevesbe irrealis idealkep lenne az emberekben, ha latnank, hogy a modelleknek is neha taskas a szeme, van egy pattanasa, vagy nincs olyan dereka amit kb csak lengobordak kivetetesevel lehetne elerni. (ferfimodellekre is vonatkozik, de ott talan kevesbe szamit ez es kevesebb veluk a mediaanyag is)

2019. nov. 19. 20:35
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy csuf embereket kell alkalmazni. vagy epp elhizottakat. kvotat sem emlegettem. te mi miatt veded ennyire a retust? szerinted ez miert olyan jo dolog, hogy igy nekem tamadtal miatta? ervelni is lehet, nem csak hulyesegeket idehanyni.
2019. nov. 19. 21:31
 12/33 A kérdező kommentje:
ha annyira nincs hatassal az emberekre ez, ahogy allitod, akkor miert hasznalja manapsag szinte minden no? kb alig latsz olyan profilkepet mar fbon amin ne lenne valamilyen szuro, stb. szerinted nem fura, hogy ha hivatalos kep kell, pl oneletrajz, ballagasi foto, az kivetel nelkul retusalt? mert egyszeruen mar akkor vagy fura, ha nem alkalmaznad ezeket.
2019. nov. 19. 21:33
 13/33 anonim ***** válasza:
72%
Esetleg válaszolhatnál az én kérdésemre is. Te, amikor az utcán mászkálsz, a retusált reklámokat meg molinókat nézegeted az élő emberek helyett, kérdező?
2019. nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
mindkettot nezegetem. mivel pl egy metroba se tudsz mar lemenni anelkul h 20 plakatra raneznel. mondom, ez nem egy tudatos dolog. de valamiert megis mindenki allitgatja a szinkitoltest, kulonbozo appokat hasznal stb. ismerek olyan lanyt, akinek a fbos kepein lehidaltam, eloben meg nem ismertem meg, annyival csunayabb volt. ennnek mi ertelme?
2019. nov. 19. 21:36
 15/33 anonim ***** válasza:
82%

Most legalább azzal nyugtathatja magát valaki, hogy csak Photoshop, de ha be lenne tiltva, akkor már ez a mentség sem lenne, mert valljuk be, vannak bőven gyönyörű emberek.


Amúgy ha te a plakátokról veszed le a valóságot és nem anyádról, nővéredről, osztálytársakról, élő nőkről, akkor bőven gond van veled.

2019. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

"z, ballagasi foto, az kivetel nelkul retusalt? "


Nyuszika, elárulom neked, nagymamám érettségi fotója is erősen retusált, csak akkor nem számítógéppel, hanem manuálisan retusáltak. Amióta csak létezik a fényképezés azóta van retus.

2019. nov. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

oke, de eddig meg mindig csak ilyen kis degradalo megszolitasok, meg engem minosito hozzaszolasok jottek nagyreszt, egy sem barmilyen valos ervvel, hog megis miert olyan hude jo ez.


amugy nem vagyok erre rakattanva, csak eszembe jutott ez a kerdes. kicsit fura nekem, hogy maskor mennyire sirnak sokan, hogy az irrealis elvarasok, pselt kepek, most meg en vagyok itt lehulyezve, amiert feleslegesnek tartom.

2019. nov. 19. 21:49
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Igen, felesleges, nekem se tetszik. Nem használom. Ennyi.

Itt az a gond, hogy te egyből betiltani akarod. Miért is? Mert élőben csúnyább a randi partnered, mint a képein? Hát... ert már csalódás engem is, pedig nem volt photoshop. Csak csukva volt a szája minden képen, és élőben derült ki, hogy alig van foga. 😂

Ismerkedj élőben! Menj uszodába, ott aztán nincs titok!

2019. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
59%

Baromira kétszínű vagy. Te a betiltásukért kampányolsz. Qrvára messze van ez a "feleslegesnek tartástól".

Én személy szerint egyáltalán nem szeretnék olyan rendszerben élni, amelyben tiltásokkal szabályoznák, hogy valaki mit művel a saját képmásával. Mondom ezt úgy, hogy én soha nem retusáltam egyetlen képemet sem, és a jövőben sem szándékozom. Igaz, eszem ágában sincs magamról egyetlen fényképet sem posztolni (az iwiw-re raktam föl utoljára, de onnan is a bezárás előtt 2 évvel töröltem magamat), és az egyetlen "közösségi oldal", amelyen jelenleg fent vagyok, az a Pinterest, ott is csak azért, mert érdekelnek bizonyos kézműves technikák. De mivel éltem a Kádár-rendszerben, én speciel azt EGYÁLTALÁN NEM KÍVÁNOM VISSZA, még akkor sem, ha most is egy abban az időben készült lemezt hallgatok (Szűcs Judit - Ilyen ma egy lány).

2019. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

kampanyolok? feltettem egy kerdest. valoban, ha lenne egy nepszavazas, hogy a marketing celra hasznalt kepanyagok retusalhatok legyenek-e, en nemmel szavaznek. de ez eleg messze van attol, hogy kampanyolok meg tuntetest szervezek a kossuth terre.


a szabalyok pedig eleg sok mindent meghatarozhatnak. pl ha mar a kampanynal tartunk akkor ugye nem lehet iskolaban vagy ovodaban politikai tartalnat nyomatni stb. miert lenne ebben mas, hogy a MARKETING CELRA FELHASZNALT (tehat, amivel valamit el akarnak neked adni, vagy nepszerusiteni stb) kepanyagokat be lehessen retusalni? nyilvan a sajat kepevel azt tesz mindenki,amit akar. de le mernem fogadni, hogy ha hirtelen eltunne a photoshop a mediabol, a nok sem ereznek olyan fontosnak tobbe.

2019. nov. 19. 22:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!