Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex a kollégával akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex a kollégával akinek a felesége is kollégám?

Figyelt kérdés

Adott egy munkatársam, akinek felesége van. Többet dolgozunk mi egy műszakban, mint ő a feleségével. Pár hete egy csapatépítő keretein belül kicsit többet ittunk a kelleténél, és közölte, szeretné, ha az ágyas a lennék. Természetesen azonnal nemet mondtam, ő azóta is próbál győzködni, hogy gondoljam át. Természetesen tartom magam ahhoz, hogy nem szedek szét egy családot, munkahelyet nem akarok váltani, szeretek Itt dolgozni (8órás munkarend, jó fizu, szabadhétvége, “imádomkollégák”), visszatérve normális, ha a kisördög mégis ott van bennem?! Félek, hogy bűnbe esek, pedig tisztában vagyok vele hogy NEM lehet... volt valaki hasonló szituban? Hogy mászott ki belőle?

26/L



2019. nov. 19. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Verd ki gyorsan hülyegyerek, aztán mars aludni!
2019. nov. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
De ahogyan nézem, te most ezt akarod.
2019. nov. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz bűnbe esni akkor nem esel bűnbe. Sokkal többet veszíthetsz mint nyerhetsz.
2019. nov. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
A kulcsszavak között mit keres a "főnök" szó? Csak nem a főnököd ágyába készülsz éppen?
2019. nov. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
"ágyasa" - ez ám a gyönyörű szerepkör'....bexarok.- finoman és nőiesen.
2019. nov. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit "öregebb" vagyok nálad, de az évek tapasztalatai azt mutatják, hogy akinek nem akarok az "ágyasa" lenni, azzal nem fekszem le. Akkor sem, ha bejön. Nem szoktam szembe menni a saját elveimmel (nekem legalábbis vannak), így akkor sem fekszem le házas/családos/foglalt emberrel, ha egyébként bejönne.


Eleve megundorodom az ilyen gerinctelen emberektől, szóval ilyenkor hamar ki is ábrándulok.

2019. nov. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Most akarsz vagy nem? Ha nem akarsz egy családot szétszedni akkor NEM. Előbb utóbb úgyis kiderül. Vajon mennyire mernél a kolléganőd szemébe nézni utána?

Ha igen, akkor kezdj el állást böngészni, mert valszeg kelleni fog.

Miért nem ismerkedsz itt, vagy társkerin, vagy buliban, rendezvényeken? Te is kezdeményezhetsz. Vagy nincsenek szingli kollégáid?

2019. nov. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod, mert az elveid ellen van, akkor legközelebbi győzködésnél mondd meg neki tisztán: "Már megmondtam, hogy nem, és kész. Ha tovább nyomulsz, akkor beszélek a feleségeddel"
2019. nov. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy hajlanál felé, az nem baj. Az érzelmeket nehéz irányítani, ráadásul nem is döntésen alapulnak. Ezért nem lehet felelősségre vonni senkit.


Az a baj, ha meg is teszed. (főleg, hogy tudod, hogy rossz) Az már a te döntésed.


Közöld a palival, hogy "Nem!" és hagyjon békén. Ha továbbra is nyomul, akkor beszélhetsz a feleségével, esetleg ha jóban vagy a főnökkel, akkor vele is megbeszélheted a dolgot. Ez már munkahelyi zaklatás, ráadásul a teljesítményetekre is hatással van (ő veled foglalkozik, te meg "menekülsz", ami azért fárasztó és eltereli a figyelmed a pontos munkavégzésről) így már neki is joga van beolvasni a pasinak.

2019. nov. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Édeshármast probaljatok ki
2019. nov. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!