Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már, hogy majdnem szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy majdnem szakítottak/elváltatok a mostani párotokkal/feleségetektől/férjetektől?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka? Miért maradtatok mégis együtt?
2019. nov. 19. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem adott pénzt salátára. Mégis adott pénzt salátára.
2019. nov. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Házfelújítás miatt annyit veszekedtünk hogy az hihetetlen. Megbeszéltük hogy pihetünk vele egy kicsit.
2019. nov. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

Volt. Mélyponton volt a házasságunk de sikerült helyreállítani és kiküszöbölni a problémákat. Harmadik személy is képbe került, akire már nincs szükség így.


Minden lehetséges, csak tenni kell azért hogy jobb legyen! Ehhez viszont mind a két félnek keményen dolgoznia kell, mert csak így lehet egy házasságot rendbe hozni!

2019. nov. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Az anyja miatt majdnem...

Őszintén nem gondoltam volna, hogy inkább engem választ, akkor is, ha voltak észérveim. Én kijelentettem, hogy konkrétan nem akarom többet látni azt a nőt és nem vagyok hajlandó vele leülni egy asztalhoz. És itt és most inkább lelépek, mert amit művel velem/velünk, abból most volt elég. És elválnak útjaink így.


Még aznap utánam jött két bőrönddel, hogy igazam van és ő sem akar többet meghajolni. Megdöbbentő volt.

2019. nov. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Szintén anyósos sztori volt nálunk is. Nálunk ő rohant haza anyukához 2 hónapra sürgős halaszthatatlan segítenivalók miatt (amiket én nem vettem komolyan szerinte), de aztán rájött hamar hogy kihasználják.
2019. nov. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Többször is, mostmár viszont eljutottunk odáig hogy tényleg válunk. Sajnos nagyon sok volt a vita és a sértettség.

N

2019. nov. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 8 éves kapcsolat, 2x volt ilyen. Mindkettő az elmúlt 1 évben.


Az ok az eltűnő vonzalomra vezethető vissza. Később persze elhidegülés, ami megszokáshoz vezetett, belexarás a kapcsolatba minkét oldalról, de ez mind innen jött már)


Az ok a folytatásra, hogy fontos ez a kapcsolat és mindketten menthetően találtuk... És egyikünk sem akart a szex miatt szakítani, miközben minden más passzol.

2019. nov. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Többször is. De ez az utolsó már menthetetlen. Egy nagy konfliktusunk volt, többé nem férfi a szememben. Itt is benne van a sztoriban rendesen anyósom.

Kb. 3 éve nulla szex emiatt.

A gyerek és anyagiak miatt nem váltunk még el.

2019. nov. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!