Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felméri a terepet vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tsubaki126 kérdése:

Felméri a terepet vagy csak szivat?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám.. megtalálta a régi társkeresős profilomat az egyik randi oldalon..és oda hívott magához megmutatni a profilomat és megkérdezte miért vagyok fent ha van barátom elmondtam hogy mert nem töröltem le magam annó.. utánna még egy párszor azon a napon oda nyomta a képem elé aprofilomat.. úgy éreztem ezzel cukkol le is töröltem magam ezmiatt utánna megkérdezte miért töröltem le magam... pedig ő rá akart menni a tetszikre.. ezek után furcsára fordultak a dolgok.. rám írt hogy ismerem e ezt meg azt a személyt ha kettesben voltunka konyhaban akkor megkéredezre hogy van a barátom meg van e még.. messengeren nem vette fel velem a kapcsolatot egyátalán de munkahelyen ha kettesben voltunk ilyeneket kérdezett.. elhívott hogy kell neki valami a raktárból és menjek már fel vele mert neki nincs kulcsa nekem meg volt.. oda adtam ami kell megkérdeztem kell e neki valami azt mondta te kellesz . Arra nem mondtam semmit de sokszor vettem észre hogy ha elmentem a munkahelyen A bol B pontba neha figyelt.. céges vacsoránál sokszor éreztem magamon a tekintetetét egyesek szerint felméri a terepet hogy szingli vagyok e már.. de én úgy érzem hütlennek vél mert megtalálta a profilom és ezért cukkol.. melyik lehet?

Normális válaszokat kérnek szépen.


2019. nov. 20. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen lehet azt hiszi alkalmis nö vagy aki valtogatja a pasikat
2019. nov. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Felméri Péter
2019. nov. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is
2019. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én enyhén szólva provokálásnak véltem 2 éve jöttem össze a párommal utánna úgy hagytam a profilom.. es az hogy csak így a képembe nyomta.. gyanus volt
2019. nov. 20. 22:17
 5/11 A kérdező kommentje:
Felméri péter??
2019. nov. 20. 22:20
 6/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor csak szivat.. de miért?? Semmi rosszat nem tettem ellene..
2019. nov. 20. 22:23
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Olcsó ribinek gondol, akit meg tud kapni és meg is fog kapni, mivel látszik hogy téged érdekel a pasi, máskülönben nem tetted volna fel róla a kérdést, mivel foglalkoztat a gondolat....


Szóval igen. Olcsó ribinek gondol és valószínűleg igaza is van

2019. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól érzed. Még akar dugni, és azt hiszi, kapható vagy a profilod miatt. Állítsd le, mert már bőven túllepte azt a határt, ami egy munkahelyen elfogadható.

Minimaluzald vele a kommunikációt, korlátozd a munka miatt feltétlen szükségesre.

Semmi köze a maganeletemhez, ne turd ezt el.

2019. nov. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

"

Olcsó ribinek gondol, akit meg tud kapni"


Itt az olcsó ribi egyedül a pasi. O akar kétségbeesetten racuppani foglalt nőre. Szánalmas himqurva.

2019. nov. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak megakar dugni. Koptasd le
2019. nov. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!