Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar nők miért várják el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők miért várják el tőlem huszonéves pasiként hogy autóm legyen, amikor lakbérre ételre is alig a fizetésem?

Figyelt kérdés
2019. nov. 20. 22:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem mind olyan. Egyébként a csinibabák elvárják még azt is, hogy havonta vidd el őket wellness-ezni, hétvégén kirándulni, vacsorázni, és legyél amolyan program gyáros. A kocsid mindig álljon készen, az üzemanyag ne is legyen tétel. A nagyvilági nők már csak ilyenek.
2019. nov. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Csakhogy itt vagy végre! Már hiányoztál!
2019. nov. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Lachesys ***** válasza:
88%

define magyar nok.

en asszem magyar no vagyok.

es nem varom el.

akkor megsem?

what?

te lenni troll?

piros vagy kek kapszulad kered?

a kektol ugyanolyan szar marad az eleted.

a piros... az epres.

2019. nov. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
#22.52 Engem érdekelne az epres. Mennyi?
2019. nov. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Lachesys ***** válasza:
61%
egy cottage cheesert odaadom. de lehet 100 gos fustolt lazac is.
2019. nov. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%

Én mondjuk alapból azért vagyok depressziós, MERT szegény vagyok. Minden más problémám ennek vadhajtása. De hát ez ellen tenni kb. lehetetlen az én élethelyzetemben. Mármint úgy értve, hogy úgy, hogy szétcsúsztam lelkileg és nem hiszem, hogy valaha is "normális leszek" újra. Mármint úgy értve a "normálist", hogy a régi fura normális és nem a depressziós szétcsúszott.


"A depresszió az utolsó barátod", szoktam mondani.

2019. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Esetedben inkább a saját igényeiddel lehet gond, ha olyan munkahelyen dolgozol ahol a kereseted alig elég a lakbérre és az ételre. Teljesen mindegy, hogy huszonéves vagy harmincéves vagy. Engem kiváltképpen zavarna, ha nem lenne annyi a fizetésem, hogy elég legyen a normális életvitelhez. Legalábbis biztos, hogy elgondolkodnék azon, hogy ideje új munkahely után néznem vagy tanulni valami szakmát amivel előrébb tudok lépni. Lehet velem nem egyetérteni azért manapság egy autó megléte nem számít annyira luxus dolognak és sajnos ott tartunk, hogy sok esetben már majdnem nélkülözhetetlen az élethez. Bár ezt az olyan nem fogja megérteni akinek 5 perc sétára van háromféle tömegközlekedési eszköz amivel bárhova el tud jutni. Ezekkel csak azt akarom mondani, hogy ne mások elvárása miatt akarj bármit, hanem mert neked szükséged vagy igényed van rá és még csak el sem várja a legtöbb nő.
2019. nov. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16%
Mert veled csak a penzehes nok jonnek ossze :)
2019. nov. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Egészen konkrétan mindenki szarik rá, hogy mid van és mid nincs. Nincs feléd senkinek elvárása (kivéve az ittenieknek, hogy néha azért fejezd be a hulyesegek irkalasat). Megnyugodtal?
2019. nov. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
A magyar huszonéves ferfiak miert varjak wl h minden nő instas kinezetu baba arcu szupercsinos fiatal legyen???
2019. nov. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!