Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha szégyellem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szégyellem magam amiért szexkapcsolatom van, mégis élvezem?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok és 5 hónapja ért véget egy több éves kapcsolatom. Nem szeretem az exem és nem kezdeném vele újra, de valahogy mégse érzem magam késznek egy komoly kapcsolatra. Úgy érzem időre van szükségem, nem tudnék most és nem is akarok senkibe beleszeretni. Megismertem egy pasit, ő 31 éves és az első pillanattól kezdve megvolt közöttünk a kémia. Vele most amolyan szexkapcsolatban vagyunk. Nem vagyok szerelmes és nem is tudnám elképzelni azt, hogy mi ketten járjunk. Ahhoz nem illünk össze. Nagyon jó vele a szex és amúgy nagyon jól kijövünk. Néha csinálunk programokat is. Nekem ez a kapcsolat most pont jó. Persze később szeretnék majd komoly kapcsolatot, nem szeretném ezt évekig folytatni. Mégis gyakran elszégyellem magam és olcsó nőcskének érzem magam, amiért hagyom, hogy valaki érzelmek nélkül használja a testemet. Holott tudom, hogy ez nem igaz, mert én is ugyanúgy élvezem és a pasi tisztelettel bánik velem. Ha mélyen magamba nézek, akkor nagyon élvezem most a szexkapcsolatot és az a fontos, hogy mindkettőnknek jó legyen, de nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy nekem ezt nem szabadna.
2019. nov. 21. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Éretlen vagy még!
2019. nov. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
ilyet nem kell szégyelni.
2019. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Élvezed? Igen. Kész, nem kell túlgondolnod. Annyit viszont meg kell tenned, hogyha valakivel komolyabban ismerkedsz akkor azonnal megszakítod ezt a kapcsolatot.
2019. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
nem kell szégyellni ha jól érzed magad.. ne törődj vele,hogy mások mit gondolnak, az a legfontosabb,hogy neked mi a jó
2019. nov. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Senkinek nem ártasz vele, te magad pedig élvezed. A többit le kell szarni.
2019. nov. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem teljesem rendben vagy, tiszta lapokkal játszol, nem akarsz senkitől komolyat.
2019. nov. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Ne érzed magad emiatt kellemetlenül. majd ha teljesen túl leszel a szakításon, lesz igényed tartós kapcsolatara is. Élvezd a jelenlegi helyzetet.
2019. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
Fruska vagy. Több éves kapcsolatot 5 hónap alatt kiheverni nonszensz. Éretlen csitri. 🙂
2019. nov. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Miért lennél olcsó nőcske? Nem a bulikban ugrálsz a wc-ben egyik pasiról a másikra... Azzal nincs semmi gond, hogy jól érzed magad valakivel. :)
2019. nov. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!