Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves nők! Milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők! Milyen az ideális pasi számotokra?

Figyelt kérdés
2019. nov. 21. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Borosta. Szakáll mindenképp legyen

Szemszin mindegy, hajszin is

Magasság 170től felfelé

Alkatra ne legyen vékony

Fogjon meg valami a külsejében

Belsőre : ne legyen tutyi mutyi elhallgatós típus hanem az akivel meglehet beszélni mindent egyenesen, őszintén, értelmes legyen, megértő, és hűséges, szeressen kirándulni, ne dohányozzon, alkalmi alkohol belefér.

2019. nov. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Külső:

Nálam egy kicsit magasabb, sportos testalkat. A haj és szem szín lényegtelen, mert bármelyik lehet vonzó. A nagy szakáll és kopaszság nem jön be. Öltözködésre nincsenek nagy elvárásaim, legyen igényes megjelenése, és ízlésesen öltözködjön, ne úgy, mint aki bekötött szemmel válogatta össze a ruháit aznapra.


Belső:

Órákig lehetne taglalni, de itt vannak listázva a legfontosabb tulajdonságok:

- hűséges, ez nem szorul magyarázatra

- őszinte, remélhetőleg ez sem

- magabiztos, álljon ki abban, amiben hisz, ne ijedjen meg egy ellenkező véleménytől

- kalandvágyó, ne essen kétségbe, ha felvetem, hogy menjünk el canyoningozni vagy sátrazni

- érdeklődő, ne csak felém, hanem a világ, más emberek, más országok iránt

- művelt, a műveltsége ne ott merüljön ki, hogy olvasott egy Petőfi verset, hanem azért ennél több


Egyéb:

Lehetőleg legyen közös érdeklődésünk, de ha nincs az se baj, de legyen valami, ami leköti, egy hobbi, amivel szeret foglalkozni és akár még eredményei is vannak benne. Legyenek céljai az életben, ne csak úgy "legyen", hanem legyenek álmai és tervei, amik megvalósulásáért tesz.


Ha érdekel egy vizuális megjelenése az idálomnak vedd alapul Marty McFly karakterét a Vissza a jövőbe filmekből, ő ugyanis minden szempontból ideál nálam.


A leírtakat abszolút nem tartom nagy vagy teljesíthetetlen dolognak, azon kívül, hogy rám is igaz mind, elég sok srác van a környezetemben, aki megfelel ezeknek (egy részük az én balszerencsémre párkapcsolatban is van).


21/L

2019. nov. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Magas, jó arcú, jól öltözött, legyen kedves mindenkivel, családcentrikus stb.
2019. nov. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es soha nem gondoltam volna, hogy egy nőt érdekelhet a sátrazás valahol a vadonban. :D Érnek még kellemes meglepetések. :))

31/F

2019. nov. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A párom.

Külső: nálam fél fejjel magasabb, rövid haj, 3-4 naponta borotvált arc, átlagos-enyhén macis alkat egy kis izommal, szemüveg és kontaktlencse váltogatva, igazából mindkettő tetszik rajta, basic ruhadarabok, nem egy "díszpinty", olyan kis szeretnivalóan férfias. Egyébként korombeli, ez fontos.


Belsőre:

Bújós, odaadó, hihetetlenül figyelmes, szokott meglepiket hozni nekem (csokit, virágot, szokott kis ékszereket rendelni ebayről), havonta legalább egyszer van egy "rendes" randink. Nincsenek előttem titkai, egymás cuccait közösként kezeljük, nem rejteget semmit, mindenbe bevon és szívesen lóg velem úgy is, mint két jó barát. :) Együtt edzünk, együtt főzünk vacsit, vannak kis barkácsprojektjeink is. Meghallgat, mindent megbeszélünk, nincs semmi kínos vagy tabu téma köztünk. Időben szólunk a másiknak, ha megbántott vagy valamit rosszul csinál, hogy tanulhasson belőle és javíthasson rajta, de szokjon bele a rosszba. Nem kötelezzük egymást semmire, csak kérünk és általában találunk mindkettőnknek megfelelő kompromisszumot. Figyel az egészségemre, a boldogságomra, nem akar fölöttem rendelkezni, nem zsarol érzelmileg. Stabilan szeret "elérhető", nem csaponganak az érzelmei, nem agresszív, inkább csak kiabál, ha nagyon ki van bukva. De azt én is szoktam. Vannak tervei a jövőjével, vannak elvárásai maga felé, szereti a munkáját, de első helyen a közös jövőnk van. Velem együtt gyűjtöget újabb és újabb célokra, utazásokra, később egy nagyobb, közös otthonra, mert most az enyémet használjuk. Lehet vele ötletelni, az ágyban és az életben kísérletezni, nyitott a hülyeségeimre. A baráti körünk nagyrészt közös, egy baromi jó csalat lettünk. :) Hűséges, nem ad halvány okot sem féltékenységre, pedig én sajnos nagyon bizalmatlan vagyok eleinte... Minden egyértelmű, nyugodt és a kapcsolatunk építéséről szól. Nem szarik be a felelősségtől, nem csak a jó ifőkben van mellettem, hanem dolgozik velem a rossz időkben is, hogy megoldódjon. Beszámítható, felelősséget vállal a dolgaiért, nem hárít, nincs előrébb a hiúsága a kapcsolatunknál. Logikus, észérveket használ és logikusan dönt. Engem sem a múlandóért szeret csak, bár a külsőmet is dicséri. Gyakran bókol a gondolkodásmódommal, az eszemmel kapcsolatban, gyakran mondja, hogy ügyes vagyok és emberileg értékel két "amúgy k**jó a segged" között. És akar házasságot, de az még korai. A közös mottónk, hogy ha már valamit csinálunk, csináljuk normálisan.

2019. nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!