Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lakásos pasik! Volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakásos pasik! Volt már olyan hogy egy nő csak az egzisztenciátok miatt akart összejönni veletek?

Figyelt kérdés
Ma Magyarországon lakással rendelkezni gyakorlatilag egyet jelent a módos középosztálybeli léttel.
2019. nov. 21. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt már, aki 2 hét ismeretség után be akart költözni hozzám.


N

2019. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha volt is, úgyse vallják be. Ilyenkor mindenféle belső értékekről szoktak hablatyolni. Nézz meg pl néhány rettentő ronda milliomost. Tuti, hogy van nője. De ha ugyanezzel a kinézettel csóró lenne, megnézhetné magát.
2019. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem :D legalábbis nem tudok róla.


Annyi tűnt fel mindig, hogy feltűnően sokszor szerettek nálam lenni. (Svábhegy)


De ezt mindig inkább megnyerő személyiségemnek tulajdonítottam.

2019. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az exem a bérlőnket előléptette szeretővé. A ribinek nem kellett fizetnie semmit, utaztatások Európaban, ajándékok. Lelépési díjat is kapott a végén. Egy ártatlan báránybőrbe bújt farkas volt a csaj. Állítólagos segítő szándékkal kitálalt nekem.

Igen, sokan szeretik ha egy pasinak van/vannak lakásai, vagyona, jó fizetése, ők csak beleülnek a készbe, szexxel fizetnek. Manapság ez már egy bevett szokás.

2019. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Balázs neked lakassal se menne a csajozás.
2019. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt olyan barátnőm, aki nagyon szeretett volna hozzám költözni, mikor meg mondtam neki, hogy egyenlőre én még biztos nem szeretném, akkor 3 napig hisztizett. Nagyon az volt az érzésem, hogy így menekült volna az anyagi csődből amibe jutott.
2019. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Van néhány lakásom,amit ki szoktam adni albérletbe.

Nem egyszer előfordult,hogy pont ez miatt szerettek volna lányok (albérlők) közelebb kerülni hozzám.

46 FF)

2019. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1-es ilyen jól főzöl? :P :D
2019. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: Nem szakácsnő vagyok.
2019. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én se vagyok szakács... de attól még tudom magamról, hogy jól főzök. Csak azt hittem, hogy azért akartak beköltözni hozzád. :D
2019. nov. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!