Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti kívántatok már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kívántatok már meg más férfit miközben volt párotok?

Figyelt kérdés

Hogy kezeltétek? Elmondtátok a párotoknak?

Vagy csak maradt a fantáziálás az illetőről? Esetleg történt is valami köztetek?



2019. nov. 22. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt, sokszor amióta együtt vagyunk, de ez leginkább akkor fordul elő mikor szexuális téren elhanyagol. Egyébként is Halak a horoszkópom, tudom sokan fszságnak tartják, de rám nagyom igaz. Hamar elkezdek belobbanni másoktól, egyszerre többről is.

Általában hamar elmúlik, két három nap, vagy néhány önkielégítés fantáziálva róla. És utána sokszor úgy vagyok vele, hogy bakker ezaz ember hogy tetszhetett.

Ha nem múlik el akkor próbálom magam kiábrándítani. Vagy úgy hogy nézegetem a szociális médián és meglátok olyan dolgokat amik ellenszenvesek, irritálnak stb, nekem hamar kiábrándító. Pl ha butus az illető, nem tud helyesen írni, stb. Belegondolok hogy az én kedvesemet ilyen emberre soha nem cserélném le és elmúlik.

Nem mondtam el soha sem neki, mert nekem is rossz lenne forditott esetben ha elmondaná hogy más lányokra izgul... Szerintem attól még hogy párkapcsolatban vagy valakivel nem vagy vak és a hormonok és a vonzódás sem korlátozható.

Az embernek ennyi szabadsága hadd legyen, hogy a saját gondolataival hogy rendelkezik és mit csinál velük. Nyilván én sem vagyok ennek rajongója és szoktam jelezni hogy többre vágyom, legyünk együtt többet, de ha tudom hogy húzós hete lesz, sokat kell dolgoznia, stresszes, nem fogom zaklatni és néha előfordulnak ilyenkor fantáziálgatások.

2019. nov. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem, mert szerelmes vagyok a páromba.
2019. nov. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Az egyessel teljesen egyetértek ,végre valaki aki úgy gondolkozik mint én

Egyébként én is halak vagyok

2019. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, én meg Bika vagyok ( abszolút nem csapongó, hanem szilárd, családszerető, hűséges blaba, ennyit a horoszkópról szerintem)


Nekem is volt többször az évek alatt, hogy vonzódást éreztem más iránt. Olyan is, amikor nagyon(!) erőset.


ÉS nem mondtam el, mivel az nem segített volna, fölöslegesen meg nem bántom. Ha szexuálisan nincs rendben van valami, azt kell elmondani, inkább.

2019. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. válaszadóval teljesen egyetértek, nálam is hasonló a helyzet. A különbség az, hogy nálunk volt már, hogy beszéltünk róla a párommal, de csak olyan szinten, hogy mindkettőnknél normális, hogy vannak ilyen érzéseink, ill. el szoktuk mesélni (van, hogy több héttel később), hogy volt ez meg az a srác/csaj, aki rámhajtott/vagy illegette-billegette magát neki, és ez imponált-e nekünk. Szerintem ezt normálisan le lehet kommunikálni, de nem visszük túlzásba, kb. évente 2x ha beszélünk róla - kizárólag úgy, hogy egyáltalán nem bántjuk meg a másikat azzal, pl. hogy azt mondom neki, hogy "te jó ég mennyire beindultam arra a srácra".
2019. nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat lányok, mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2019. nov. 23. 00:15
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem.


Egy férfiröl nekem nem a szex jut eszembe.

Nekem azt valahogy helyzetek, gesztusok, érzetek, érintések, mimika, meg ilyen összetett dolgok inditjàk meg bennem. Testbeszéd, szituàciok, stb

Plane a tiltott dolgok.

Pl egyik fantàziàm az ex meg a pàrom egyszerre. Ez is nem a szereplök miatt izgalmas, hanem mert lehetetlen lenne kivitelezni sèrülés mentesen, azaz megörizni vele a szerelem szépsègét. Azt ugy kioltanà rendesen. Van benne valami bosszu is ha làtnà biztos bàntanà es de nem tudna ellenàllni pedig.


Nalam nincs olyan hogy vkit megkivànni, inkabb a helyzetek forrosàga indit be. A mögöttes tartalom.



Nem lehet elmondani mert elitélnének. Holott benne lennének amugy.


Ambivalens érzéseket szülnek az ilyen dolgok, ezert feszültséget is generàl azt meg le kell vezetni. Komplikalt az egész.

2019. nov. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A fantázia és a megcsalás két külön kategória. Mindenki szeret fantáziálni, még akkor is ha nem vallja be.

Emellett simán lehet monogám kapcsolatban élni.

2019. dec. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, megtörtént már, és nyilván a barátomnak is megtetszik néha más nő. Egyik sem nagy dolog, tök természetes. Egyikünk sem csalná meg soha a másikat. Nem tudom, másoknál hogy van, de nálam általában hamar elmúlik a vonzódás, mert jó a kapcsolatom a párommal, és élvezem vele a szexet, szóval nincs okom azon gondolklozni, hogy hú milyen lenne a másik pasival. Egyszerűen csak vonzónak találom, talán egyszer-kétszer fantáziálok róla, aztán tovább lépek, ennyi.
2019. dec. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!