Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés
Most ért véget egy 4 éves kapcsolatom olyan 3 hónapja. Haverok, rokonok egyből azt mondták egyből ugorjak bele egy másik kapcsolatba mert az nekem jó lesz könnyebb felejteni meg ilyenek. Voltam is lányokkal randizni az egyikel le is feküdtem. Viszont valahogy annyira nincs kedvem egy kapcsolatra, hogy az valami elképesztő. Valahogy a gondolatától is rosszul leszek. Ez szerintetek normális dolog?

2019. nov. 25. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs szükséged rá akkor ne erőltesd.
2019. nov. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 he84 ***** válasza:
100%
Cselekdj úgy, ahogy te jónak érzed. Ne másokra hallgass, hanem inkább magadra. Ha te úgy érzed, hogy időre van szükséged és nem menne hamar egy újabb kapcsolat, akkor ne tedd.
2019. nov. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dettó, csak nekem 8 éves kapcsolatom ért véget, szintén szűk 3 hónapja. E is flortolgettem, meg az egyikkel le is feküdtem, aztán megbeszéltem vele h ne haragudjon, de nem akarom folytatni, mert nincs mögötte érzelem. Most én is azt érzem h meg a szexre sincs szükségem. Egyszer biztos találkozom Vikivel, aki miatt ez megvaltozik, de jelenleg túl nagyot csalódtam és sokáig fog még fájni. Szal nincs veled semmi gond, csak minden kapcsolatot meg kell gyászolni.
2019. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2019. nov. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Igen, az, fel kell dolgozni a múltat, amihez idő kell. Leszel még újra szerelmes.
2019. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs erre recept.

Erőltetni nem lehet, nem is kell, már te is tudod.

Más még nincs a te helyedben!

2019. dec. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, fel kell dolgozni a szakítást.
2020. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy normális

Majd idővel fogod érezni ha vágyni fogsz kapcsolatra Addig ne erőltesd!

2020. jan. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Kutya harapást szőrével!

Nem kell komoly kapcsolatot keresni,de kalandokat feltétlenül.

Elvadulsz,elmegy,az önbizalmad,elszoksz a kétszereplős szextől;és jópár elqrt hónap után egy elkeserítően tág,flusztralt,fóbiás,egomán libába zúgsz bele🙄

2020. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!