Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nagyon erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon erős vonzalmat érzek valaki iránt aki iránt nem kéne? Folyton csak rá gondolok, nem tudok másra koncentrálni.

Figyelt kérdés
Nem részletezném mert felesleges, lényeg a lényeg hogy a dolog nem jöhet össze. Másra kéne koncentrálnom, de nem megy.

2019. nov. 27. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
En is igy vagyok vele. Neha azt kivanom csapna el a villamos. Nehez..
2019. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Miért nem jöhet össze a dolog? Te vagy a nő/férfi?
2019. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nő vagyok és direkt leírtam hogy nem részletezném. Nem ciki, sak nincs értelme.

Nem olyanok a körülmények, nem olyan a helyzet stb stb. hogy bármi is lehessen és közben meg kötelességekre kéne koncentrálnom de egyszerűen nem megy.

Ő jár a fejemben. Nem vagyok szerelmes csak rendkívül vonz, feszült vagyok.

2019. nov. 27. 19:13
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Tiltsd le, hogy ne lásd a neten, élőben kerüld el és foglald le magad más dolgokkal. Ennyit tehetsz.
2019. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Miért nem lehet semmi? Te eldöntötted ezt vagy ő nem akarja? Írj már valami konkrétat, nagyon érdekel a részlet!
2019. nov. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Amit leírtál, az egy idea, ami jelen ismeret tényében csak nálad van meg. Te érzed ezt, a másik ki tudja, hogy mit érel, gondol? Mi lenne, ha megbeszélnéd vele a dolgot, és akkor lenyugodnál te is, hogy "igen" a dolog, vagy "nem", mert így olyan, mintha csak önhatalmúlag kijelentenéd, hogy nem.

Ha kiderülne, hogy "nem" a dolog, akkor meg tovább kell lépj.

Minden nap új lehetőséget takar...

2019. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem idea.

Egyéb külső körülmények miatt nem lehet. Olyanok miatt, amin nem lehet változtatni.

Teljesen mindegy ki mit akar. Ezek adottak.

2019. nov. 27. 20:35
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Milyen külső körülmények amiken nem lehet változtatni? Minden lehetséges csak akarni kell! Ne legyél buta, ha annyira oda vagy érte akkor legalább próbáld meg közölni vele! És majd ő pontot tesz ennek a végére.
2019. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

írj rá, beszélj vele, mondd el neki...

ha tényleg olyan a szitu, amilyennek leírtad, akkor nem fog változni, de neked legalább jobb lesz

2019. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

De nem akarok tőle semmit különöset.

Maximum szexet, kalandot, affért egy rövid időre de ennyi.

Semmi komolyat.

Vonzódom hozzá,rendkívül bejön szexuálisan,de ennél többre nem vágynék ezért nem is akarok komoly lépéseket tenni.

2019. nov. 27. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!