Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember az ilyen aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember az ilyen aki ezért a váláson gondolkodik?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk 20 éve férjemmel. (40 éves vagyok) Szeretem öt és a gyerekeim apja (8, 5 évesek) de 4 éve kb szorongásos betegséggel küzd és pánikrohamokkal amit csak gyógyszerek kontrollálnak. Ez miatt a szex nulla. Egy évben ha van talán 3-szor akkor sem teljesül be nála a dolog.. Üzleti dolgai is rosszul állnak , sokat veszekszünk miatta évek óta mert senkire se hallgat, halgatott és minden vállalkozása csödbe megy.. Ma vallotta be hogy semmi pénze nincs és nem lesz karácsony.. Valamint kétes üzleti dolgokba ment bele, tartozik embereknek ( ezt is ma tudtam meg..) és félek bajunk lehet belöle. Nem tudom mit csinál mindig hazudozik, vagy titkolózik a pénzügyeivel de mivel házasok vagyunk gondolom ez rám is kéne hogy tartozzon valahol?

Szóval már rég óta boldogtalan vagyok de a gyerekek miatt vele maradtam. Ti mit tennétek az én helyben? Milyen ember az aki elhagyja a férjét mert az már nem tud szexelni vagy mert tönkretette az üzleteit..? De bem tudom tudok e vele többé boldog lenni vagy így is le lehet élni egy életet?


2019. nov. 28. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Na... akkor kénytelen lesz elmenni dolgozni, nem csak bizniszelni... kétes üzleti dolgok... amik miatt szorong és pánikol...

Mi legyen? El kell menni BECSÜLETESEN dolgozni és akkor nem lesz pánikbeteg hogy elvágják a torkát az ukránok.

Viszont téged sem értelek, hogy mit tudsz tisztelni egy ilyen pasiban. (nem férfi) . Miért maradnál vele? tönkretette a családot, elbaxxott minden pénzt, depressziós , már nőként sem tekint rád, boldogtalan vagy.... mi is a kérdés!?

2019. nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Izabella220 ***** válasza:
100%
Naggy dilemma, de ha valaki kétes dolgokba belemegy úgy hogy van családja az már régen rossz. Nálam kiverné a biztosítékot az hogy talán veszélyezteti a családot. Elsősorban elvárn@m hogy tudjak mindenről, ne titkolózzon addig nem is lehet megoldáson gondolkozni.
2019. nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Lehet, hogy nem az van, amire gondolsz. Ilyenkor szoktak a magyar családok (sajnos) tervezni külföldre. Én azt látom, hogy olyankor egy kicsit felüdültebbek a szülők és gyermekek is. Suli összeszervezés nem lesz könnyű, de szépen lassan meg lehet azt csinálni. Párod is jobb pénzekért fog dolgozni, pihenni is tudtok, stb. Ezt szépen lassan érdemes lenne vele megbeszélni, tervezni neked is, stb. Nem bátoritok erre senkit, csak elmondtam, amit látni szoktam, szerintem nem csak én.
2019. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

"Milyen ember az aki elhagyja a férjét mert az már nem tud szexelni vagy mert tönkretette az üzleteit..?"

Tehát nulla tekintettel van a családjára. Ezek után minek rajta gondolkozni? Ő nem is gondolkodik veletek közösben egyáltalán. A gyerekek miatt főleg nem kell vele együtt maradni mert láthatod te is, hogy bármit csinál azzal csak elcseszi a gyerekei jövőjét. Egyáltalán nem kell emiatt bűntudatot érezned.

2019. nov. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Teljesen jogos,mivel nem hallgat senkire.

Ostoba,buta,primítiv pali(nem férfi).

Teljesen igazad van, szex is nuku.


Miért nem képzi magát?

Miért nem mentek akkor külföldre?

2019. nov. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Külföldön vagyunk. Az ö országában. Nem magyar a férjem..
2019. nov. 28. 17:53
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem érthető. Tuti nyugaton vagy, ott harapóztak el ennyire az ilyen mentális nyavaják.
2019. nov. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyan ember, aki nem akarja azt a szar mintát megtanítania a gyerekeinek, amiben él, nehogy az ő felnőtt életüket is teljesen elcsessze.
2019. nov. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Már csak a gyerekek érdekében is lépj le mielőbb!

De amúgy se kapcsolat ez, főleg nem házasság, csak papíron!

2019. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!