Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan jön az a tévhit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jön az a tévhit, hogy a “csinos” jelzőt akkor használják, ha a nő szépen van felöltözve, be van lőve a haja, ki van sminkelve?

Figyelt kérdés

Szerintem a csinos indirektebb, mint a szép , kevésbé bizalmaskodó, de valójában ugyanaz.

Én például sokszor megkapom, hogy csinos vagyok (szépet nagyon ritkán), pedig farmert hordok sima pólóval, a hajam sincs belőve, sminkelni meg egyáltalán nem sminkelek. Kihívó ruhát rajtam még ember nem látott. Akkor hogy is van ez?


2019. dec. 1. 16:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem ugyanaz szerintem a szép és a csinos, de van átfedés.

Ráadásul egy strandon más jelentése van a csinos jelzőnek, mint télen állig beöltözve a Vörösmartyn korzózva :)

2019. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Én nem így látom. A szép, aki magától szép. A csinos, aki a frizurájával, öltözetével, sminkjével pozitív benyomást kell, nem feltétlenül szép is egyben.

EGy szép lány megjelenhet nem csinosan is. Minden látja, hogy igazából szép, de nem csinos.

2019. dec. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor rám miért a csinos jelzőt használják, mikor smink nélkül vagyok, kabátban, sima összefogott hajjal?
2019. dec. 1. 16:42
 4/15 anonim ***** válasza:
62%

Jajj te kis butus.

Egyszerűen is lehetsz csinos. A csinos az egy intelligensebb kifejezés.

2019. dec. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
Az a csinos, aki összességében egyben van. A szép az több. Csinost szinte bárkinek lehet mondani, szépet nem.
2019. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4: Nem ugyanezt írtam a kérdésem alatt? Olvasd már el az első mondatot. Szerintem nem én vagyok a “butus”.
2019. dec. 1. 16:55
 7/15 A kérdező kommentje:
5: Ezt jól megfogalmaztad. “Aki csinos az összességében egyben van, a szép az több...”????? Na ezt magyarázd már el nekem, hogy mit akartál ezzel a mondattal igazából....
2019. dec. 1. 16:57
 8/15 anonim ***** válasza:
15%
Egy nő meztelen a legcsinosabb, smink nélkül. 🙂 Ez a legszexibb ruha. A bőr.
2019. dec. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8: Ez egy idevágó komment volt.:) csak épp nem a kérdésre válaszoltál.
2019. dec. 1. 16:59
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Csinos = az alkatához és alkalomhoz illően öltözött, ápolt, összességében pozitív benyomást kelt. Csinos lehet egy dundi 50-es nő is, akire alapból nem mondanád, hogy szép.


Szép = Jó alakú, kellemes, szimmetrikus arcú.

2019. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!