Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nyugogodjak bele, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyugogodjak bele, hogy a volt exbarátom akihez meg fűznek érzelmek, ide költözött a közelembe az új csajaval?

Figyelt kérdés

Egy kis városban lakom, és eddig nem volt gond ha láttam exemet ha osszefutottunk, de most megtudtam, barátnője van és közelembe költözött. Zavar és nyomaszt a tudat, hogy ott laknak, boldogan... Azóta nem alszok szorongok, velük álmodok ha bele gondolok az új lányt simogatja,buj hozzá... Nagyon rossz, valaki tud erre gyogyirt? Kérem, írja meg:(


N27



2019. dec. 3. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%

Milyen izgalmas lehet, ahogy öleli, csókolja. Ahogy bele hatol a szaftos... khm.. Miért nem lépsz túl rajta? Nem vagy már tinikislány, hogy földhöz vágjon egy kapcsolat.

Boldog? Irigyled tőle a boldogságot? Nem másba kell keresni, hanem magadba. Keress olyant, aki mellett te is az lehetsz.

2019. dec. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsd meg a dolgot, az új nőnek milyen kellemes lesz az exnő közelében lakni.
2019. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 - igen pont amiket leirtal, az fáj nagyon...

Nem tudom még fordítani hisz nekem most nincs senkim, igen egyedül kéne igazad van... De ez valahogy nem segít


#2 - nem rossz ötlet a gondolat atforditas, egy darabig működik.


Nem tudom mi tevő legyen, tényleg szorongok a tudat tol h együtt vannak, én meg egyedül

2019. dec. 3. 19:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pasizz be.


Amúgy meg igen. Az új nő biztos nagyon örül, hogy az ex közelébe költöztek.

2019. dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy a titok. Nézz ki jobban mint az új csaj. Mindig! Hagy egye a fene mindkettejük 😀
2019. dec. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az új csaj nem is tudja, hogy itt laksz, ha lehet egy tippem

Mást nem tudsz, mint megpróbálni lekötni magad. Sajnos elzavarni nem lehet őket és te se menj emiatt.

2019. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Szerezz egy pasit vagy egy pszichológust.
2019. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Kéretőzz be harmadiknak.
2019. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megváltozik az életed, ha ne rá gondolsz, hanem magadra! Elmúlt, továbblépett, neked is ezt kellene tenned.
2019. dec. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Ja, nézz ki fantasztikusan és fuss velük össze véletlen. Esetleg mosolyogva, látszólag boldogan köszönj is egy nagyot és menj tovább...
2019. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!