Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van szerintetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szerintetek az (vagy így van-e egyáltalán), hogy ha egy nőt megkérdezel párkapcsolati, szerelmi témákban, annak mindig pont az ellenkezője az igaz?

Figyelt kérdés

Az alábbiakban hozok pár példát, és szeretném kiemelni, hogy ezek elsősorban a saját és környezetem tapasztalatain alapulnak, nem húzható rá az összes nőre, és a jelenlévők/olvasók egyébként is kivételek. :) Próbáljátok kicsit viccesen felfogni, nem berágni rá azonnal.


- Kérdés: Milyen számodra az ideális férfi?

- Nő: Kedves, határozott, hűséges, nagyon szeret engem és nem érdekel a pénze.

- Nő (valóság): Kevésbé érdekel, hogy kedves-e vagy szeret engem, sokkal inkább az, hogy a többi nő mennyire találja vonzónak. Tehát az sem nem baj, ha nem hűséges, csak csinálja titokban. A pénze önmagában nem érdekel, de a státusza, befolyása igen, és hogy mennyire részesülök én az őt övező tiszteletből.


- Kérdés: Hogyan közelítsen hozzád egy férfi?

- Nő: Legyen udvarias, nevettessen meg, ne unatkozzak mellette, járjon egyfolytában a kedvemben és fogja fel elsőre, hogy a nem az márpedig nem.

- Nő (valóság): Kimondatlanul éreztesse velem azt, hogy sok nő közül válogathat, hazudjon nekem arról, hogy én vagyok neki az egyetlen, tűnjön el hónapokra, majd ismét kerüljön elő, hogy soha ne tudjam kiszámítani, hogy hányadán állok most vele. Tudja azt, hogy nálam a nem valójában egy szenvedélytől fűtött igen.


- Kérdés: Miért lett vége a kapcsolatnak?

- Nő: Elmúlt a szenvedély, nem ő volt az igazi és soha nem is volt igazán jó ez az egész. Nem is értem, miért maradtam vele ennyi időn át.

- Nő (valóság): Mindvégig jó volt a kapcsolat, de rájöttem, hogy a páromnál jobb partyt is találok magamnak, ebből a kapcsolatból mindent kivettem már, ami benne volt (pénz, lehetőségek, gyerek).



2019. dec. 4. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Ne töprengj ezen, a nőket nem lehet megérteni. A lényeg, hogy tudod, mi kell nekik. Légy olyan, és sikeres leszel!
2019. dec. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
A "Nő (valóság):" válaszok a te elképzelésed és belelátásod.
2019. dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Csak azt mondják, amit hallani akarsz. Én is csináltam már hasonlót egyszer, mert ha megmondom a véleményem, akkor én vagyok a szr szemét. Aztán azt csinálnak amit akarnak.
2019. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3: érdekes, amit írsz. Előttem igazából az a kérdés, hogy ti tisztában vagytok-e akkor a valósággal, vagy magatoknak is hazudtok? A válaszodból úgy veszem ki, hogy tudjátok az igazságot.
2019. dec. 4. 14:02
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Van aki játszmaként fogja fel ezt, de biztos van olyan is, aki nem tudatosan csinálja ezt.
2019. dec. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
A nők az udvarias, nevettessen meg, ne unatkozzak mellette, járjon egyfolytában a kedvemben és fogja fel elsőre, hogy a nem az márpedig nem alatt azt értik, amit mondanak. A férfiaknak meg ez úgy konvertálódik át, hogy ha egy világi nagy seggnyaló csicska vagy, akivel fel lehet mosni és ha eljátszod a jó embert érdekből, akkor kapsz puncikát...
2019. dec. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Van alapja annak amit írsz.Amit mondunk arra vágyunk általában,de pl én is gyakran az ellenkezőjében találom magam...érdekes
2019. dec. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
😂😂😂😂
2019. dec. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Rockarc ***** válasza:
96%

Ezek olyan kerdesek, amik nem irhatoak le egy mondatban. Ha toled megkerdezi egy no, hogy milyen not tudsz elkepzelni magad mellett, te meg azt mondod, hogy kedves, szep, megerto stbstb, akkor, ha valaki teljesiti ezeket a parametereket, akkor onnantol automaikusan igent mondasz neki? Nyilvan nem. Hiszen akkor mar latni sem kene, eleg lenne feltolteni egy adatbazisba a tulajdonsagokat es mar dobja is ki neked a gep a gyermekeid anyjat.


A dolgoknak csak egy resze tudatos, egy jelentos resze pedig a tudatalattiban dol el. A masik, ami elmossa az ervelesed, hogy van olyan no, aki kefejezetten hajt a penzre, a masik no meg siman rab@ssza az ajtot arra, aki meg akarja venni.


Ha 1 nonek nem felelsz meg, akkor az lehet veletlen. Ha egyiknek sem, az nem veletlen. Emberileg kell megutni egy szintet. Neha becsuszik a noknel egy-ket osztonleny, akiknek nem sok keresnivalojuk lenne egy parkapcsolatban, de a tobbseg bizony tudja hozni az emberileg elvart szintet. Egy egeszseges embernek ez nem lehetne kihivas. Felesleges egyes esetekbol messzemeno kovetkezteteseket levonni. Nem megerteni kell a noket/ferfiakat, hanem elfogadni.


43F

2019. dec. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9: ezt mondtam, hogy nem egészen a pénzen van a hangsúly, mert a pénz valaminek a szimbóluma: hatalomé, státuszé, befolyásé. A nők ezt keresik tudat alatt minden férfiben. Ezért lehet a legutulsó bibircsókos szaúdi emírnek 50 évvel fiatalabb, gyönyörű európai barátnője. De ismerjük ez eseteket.


Az utolsó mondatod számomra értelmezhetetlen.

2019. dec. 4. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!