Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Az a helyzet h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Az a helyzet h kezdek beleszeretni egy 16éves fiúba.

Figyelt kérdés
A baj az hogy én 18 leszek nemsokára, amikor megismertem flörtöltünk én nem gondoltam volna hogy ő még ilyen fiatal azt hittem 18éves már van egy buliban történt és hát nem az volt az első hogy hány éves vagy?... azóta beszélünk msnen de nem találkoztunk tudom h kicsit bután hangzik és énsem "akarom" hogy megtörténjen de sajnos eddig úgy néz ki a dolog. Szeretnék tanácsot kérni tőletek!
2010. júl. 19. 17:12
 1/6 anonim válasza:

Most akkor az a bajod,hogy 16 éves??

Az nem baj főleg,ha többnek nézted akkor még csak nem is látszik rajta.Szerintem nem nagy a korkülönbség.

Egyik haverom most lett 16 a barátnője meg már rég elmúlt 18 és nagyon jól megvannak (8 hónapja)

Szerintem ne aggódj emiatt:):):D

2010. júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ismerős szitu, nagyon ismerős :)

Elárulod hogy hívnak?


Egyébkeént semmi gáz, 16-21-ig meg sem tudom mondani valakiről, hogy hány éves...


Valójában mindegy is. Szerintem kortól függetlenül ilyenkor az emberek tök más szinten tudnak lenni, érettségben, érzelmileg stb...


hülye példa, de fogadjunk magasabb nálad az illető :)

Ne angósd ettől nen vagy pedo

2010. júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen aza baj, h fiatalabb még ha én túltenném magam ezen mert szerintem túl tudnám, akkor ott vannak a többiek az ismerőseim a barátaim...akik oltanának érte ezt biztosra tudom meg azt is hogy nem kéne velük foglalkozni de nem tudnám elengedni a fülem mellett minden lennék csak normális lány nem...Igen természetesen magasabb nálam:D
2010. júl. 19. 17:45
 4/6 A kérdező kommentje:
De nagy igazság amit írtál hogy manapság nem lehet egy könnyen eldönteni ki hány éves lehet 16-21 ígyvan...és ez elég nagy baj szerintem:S:D
2010. júl. 19. 17:48
 5/6 anonim ***** válasza:

ha tényleg a barátaid, akkor nem oltogatnak örökké érte, amellett minek foglalkozol te más véleményével?

szerinted, hogy esne a srácnak, ha megtudná, csak azért nem akarsz összejönni vele, mert párszor beszólnának miatta a barátaid? neked is szarul esne!

2010. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Örökké biztos nem oltogatnának érte csak megbélyegezének vele...ezt ppedig nem szeretném sosem voltam még ilyen helyzetben. Nem esne neki jól persze, ahogy nekem sem de vhol érthető lenne szerintem emiatt nem találnék ki mást őszintén megmondanám neki!
2010. júl. 19. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!