Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha csodálkozom a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha csodálkozom a saját ízlésemen is. Veletek is előfordul ilyen?

Figyelt kérdés

Világ életemben azt mondtam, hogy félvér, kínai és japán nőt soha. Erre tavaly az egyik bevásárló központban bóklászott előttem egy korban hozzám illő vékony, fekete hajú és tökéletes alakú japán nő. Ott voltak vele a szülei is, valami nagyobb beosztású nő lehetett, csinos ruhában, a haja kontyban. Teljesen odavagyok még azóta is a látványtól. Olyan arca volt mintha nem is japán lenne. Mondanom sem kell hogy rám se nézett, csak simán elment mellettem, én meg figyeltem őt távolról.


Egyébként nem is tudnám hogy kell udvarolni egy japán nőnek. Biztos sokkal másabb az elvárásuk minden tekintetben.


2019. dec. 5. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálam is volt már ilyen, hogy nem esetem az illető, de valami mégis megfogott benne :) Van ilyen.
2019. dec. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!