Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti erre mit reagálnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erre mit reagálnátok? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Együtt éltek valakivel egy pár hónapja, de a laptopja a párodnak tele van az exe pucér képeivel is. Még olyan kép is van ahol éppen orálisan elégíti ki a párod.

2019. dec. 5. 18:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Kidobnam, mindegy fiú vagy lany
2019. dec. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem viselem ezt el. Eleve megválogatom, kit fogadok az otthonomba és csak azzal teszek ilyet, aki ilyen értelemben is lezárta a múltját, hogy együtt lehessen jövőnk.


Nincs bajom az exeimmel meg az exeivel, de maradjanak csak meg emléknek, mindkettőnk fejében. Az aktív ismerősök, a megtartott képek és a folyamatos kapcsolattartás nálam nem működő dolog. Ha lezárom valakivel, akkor mindent törlök, mert tudom, hogy nem akarom azt az életet semmilyen formában viszont látni. Lezárult egy szakasz, csak foglalja a helyet. Ilyen elven ajándékoztam el az egyetemi anyagaimat is. Új élet, új hely kell.

2019. dec. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanél, abszolút nem fér bele.
2019. dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Engem nem zavarnak a képek az exről, tehát ilyen szerelmes naplementés sem; engem az olyan PASI zavar, aki szopatás közben fotóz. Két annyira külön bolygó vagyunk, hogy egy emberélet alatt sem jutnánk el egyikről a másikra.
2019. dec. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%

75%: És találtál már olyan vadbarmot, aki miattad töröl ssok éves fénykepeket, mikor téged ismer pár hónapja, az exszel meg éveket volt? Nincs neked aranyból a farkad vagy puncid.

Eleve mi a francot kerestek más gépében.


Ja, majd pár hónapos dolog miatt törlöm az emlékeimet. Ennyi idiótát :D

2019. dec. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

Most hogy így kérdezed, igen, találtam olyat és nem miattam törölte, hanem azért, mert azonos az értékrendünk. És kapaszkodj meg, ő ajánlotta fel, hogy nyugodtan használjam a gépét, ő vette fel magától az ujjlenyomatom a telefonjába, mert ő ezt így érzi tisztának és egyértelműnek. Én pedig természetesen viszonoztam a gesztust és pont emiatt a gesztus miatt nem is élek vele vissza.


Korábban én is azt hittem, hogy az a normális, ha a cuccait úgy őrzi az ember, mint a kotlós a tojásait, de mióta átéltem ezt, soha többé nem tűrnék meg magam mellett másmilyen embert. Nekünk ez így jó, ha neked nem, inkább tapsikolj, hogy nem velünk vagy együtt.

2019. dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként meg pár hónapos semmitmondó vackokkal nem kellene összebútorozni. De te tudod.
2019. dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%
Pedig a kettes csinálja jol. Ők elköteződtek egymás iránt és vállalják egymás előtt minden arcukat mert nincs mit takargatni. Ti meg jöttök nyígni a megcsás kategóriába meg találgatni, hogy mikor lép félre a draga vagy a nagy magánugyeskedésben észre sem veszitek, hogy hogy csesz át vagy épp ti hogy gázoltok a lelkébe : D mi is így élünk és boldogok vagyunk köszönjük
2019. dec. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Páran kicsit félre értelmeztétek a kiírást.

Nem pár hónapja vagyunk együtt. Csak pár hónapja élünk együtt.

A gépben pedig, nem turkáltam, ő adja oda hogy használjam, ha kell.

Lementettem egy képet és azt akartam megkeresni amikor a pucér ex a képembe villant. De nem tudom hogy ehhez, hogyan kéne hozzá állnom. Úgy gondolom hogy nincs is tisztában azzal hogy azok a képek ott vannak. Különben kétlem hogy a kezembe adta volna.

2019. dec. 5. 18:58
 10/21 anonim ***** válasza:
39%

#6: Ez beteges. Az már nem jut el az agyadig, hogy ez milyen helyzeteket teremthet? Például ha te a barátnőm lennél és elárulnád nekem egy féltve örzött intim titkodat, mit szólnál ahhoz, ha közben a férjem is olvasná, csak mert mindenemhez hozzáfér és ez így világos?


Vagy mi köze a férjemnek a nagynéném betegségéhez, anyám nőgyógyászati problémáihoz, tesóm anyagi helyzetéhez?


Beteg az ilyen dolog, némi privát szféra kell mindnekinek. Remélem xarni is együtt mentek.

2019. dec. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!