Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gond az alkoholizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gond az alkoholizmus ismerkedéskor, amikor józanul se érdekeltem jobban a nőket?

Figyelt kérdés
2019. dec. 6. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Drogozz inkább, hátha az lesz a nyerő taktika, te gyászkoporsó.
2019. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehetne neked írni, amit az eddigi száz kérdésed alá nem írtak?

Idd le magad, addig se itt vagy. Csak kocsiba ne ülj.

2019. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Hellmano ***** válasza:
100%
Kimész a Népligetbe a padokhoz ott lesz sikered alkohol mámorba elkap valami csöves nő.
2019. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fogalmazzunk úgy, hogy már józanul sem érdekeltél senkit, akkor ha még alkoholista is vagy, akkor mi a fenét akarna tőled bárki bármit?
2019. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
Négyeske nem én vagyok.
2019. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Balázska, neked még alkoholos állapotban se sikerülne, kár a gőzért.


Egyébként nem leszel hosszú életű, hisz az alkohol roncsolja a belső szerveket. Gondolom nem is akartál 50 éves korodig élni.

2019. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Alkoholistáknak azért van annyi esze, hogy nem ezzel kezdik az ismerkedést.


Majd csak akkor jön rá a nő hogy mi a helyzet, mikor már együtt élnek.

2019. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igyál még valamit inkább. Neked már úgyismindegy. Legalább addig se teszel fel ide hülye kérdéseket.
2019. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hm...nem is tudom. Pedig annyira jó érzés,amikor a kocsmaszag árad a pofájából és úgy liheg az ember nyakába,nem tud a lábán megállni. Én ezt nagyon szeretem. Jaa ,nem. És folytatom,ha már együtt élnénk,Te elvedeled a pénzt amit keresel és az én fizetésemből lenne minden finanszírozva,vagyis te önző dög vagy,a te pénzed a tiéd,arra költöd amire akarok,az én pénzem meg közös,nem költehetem magamra.Mert ha annyit költenék magamra amit te elvedelsz,akkor az utcán élnénk.

Szerinted egy alkoholista ember főnyeremény? Pff...Max.egy hajléktalannak,mert neki is adnál piát

2019. dec. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igyál sokat, pusztulj mielőbb te sertés!
2019. dec. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!