Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság miért alap elvárás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért alap elvárás a legtöbb nő részéről hogy nyaraltassuk őket, etessük őket fancy éttermekben meg tehermentes lakásban éljünk egyedül?

Figyelt kérdés
2019. dec. 6. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Egyrészt a média ezt nyomja, másrészt sok csaj realista, és tudja, hogy magától csóró marad, ezért keres szponzort.
2019. dec. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Mert te ilyen nőket keresel. Lehet rossz kategóriában keresgetsz.
2019. dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Az ilyen nők úgymond a selejt kategória, más hátán kapaszkodnak fel, semmilyük nincs, csak pár darab bugyogójuk, jah meg elvárásaik. Ezek általában nem sürgetik a munkát, elvannak szépen munka nélkül, vásárolgatnak, műköröm, műszempilla stb, természetesen hosszú távon egy férfi sem vágyik erre.

Te nem tudom honnét szedted ezt az állítást.

2019. dec. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Balázska, mivel veled még egy nő se állt még szóba, honnan tudhatnád igaz, hogy milyenek is a valódi nők, akik nemcsak a fantáziádban élnek.
2019. dec. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Nyaraltatom magam és etetem magam.

Egyébként sem emiatt nincs nőd.

2019. dec. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Én nem várom el ezeket, de ha ilyen sértetten írod, valószínűleg nyújtani se tudnád őket, de még magadnak se.

Évente többször megyek nyaralni segítség nélkül.

Magam készítek vagy veszek kaját.

Ritkán járok étterembe, de ha igen, fizetem a saját részem.

Egy gyönyörű lakáson osztozom két nagyon jó barátnőmmel.


22L

2019. dec. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Mert a nők szeretnek kénylemesen élni, és mi férfiak annak örülünk ha megadhatunk nekik mindent és boldogak. Én elég sz*rul érezném magam, ha a csajom többet keresne és számolgatni kellene, hogy ki hív meg kit kajálni és mennyiért. Egyébként meg egy normális kapcsolatban úgy gondolom alap, hogy amit tudsz azt oda adsz a másiknak. Ha meg valaki nem ismeri fel, hogy csak a pénzére mennek, az az ő hibája.
2019. dec. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Miért neked ilyen nő kell?

Ha igen, mi a gond?

Ha nem, akkor miért foglalkozol ilyen nőkkel?


Én nem tudom milyen közegben mozogsz, de ha körülötted a legtöbb nő ilyen... Vagy csak az ilyenek állnak le veled? Az is elgondolkodtató lehet.

2019. dec. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az a kérdés,ez a semmilyen szürke kisegér élet ez neked miért jó?

Hogy nincs igényed élni,csak vegetálni?

2019. dec. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Manapság már az agyhalott pics@knak is van diplomája,úgyhogy baromira nem elvárás az amit leírtál.
2019. dec. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!