Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a Barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a Barátomnak karácsonyra hogy kicsit kompenzáljam az ő ajándékát?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok, mit vegyek neki. Ő egy x márkájú karórát vett nekem, mert én kértem. De ő nem mondta el hogy mit szeretne tőlem, szerintem ő sem tudja. Fogalmam sincs hogy én mit tudnék venni a képkeret, párna, egyedi cuccok stb.. Ezeken már rég tulleptunk mivel régóta együtt vagyunk és már adtunk ilyesmiket egymásnak.
2019. dec. 7. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Én a meglepetés ajándékok híve vagyok, meg annak, hogy az szívből jöjjön, ne kompenzáció ként.

De én se ismerem a barátodat, de te miért nem?

2019. dec. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
élmény. utazás.
2019. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Vidd el egy egy hetes nyaralásra.
2019. dec. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Vegyél neki egy összerakható makettet. Lehet hajó, repülő, autó- attól függ, hogy számára melyik vonal a legérdekesebb.

https://www.youtube.com/watch?v=XttcypfqIpw

2019. dec. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Devergo polo


A sracok imadjàk a szemelyes holmikat

2019. dec. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!