Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi pszichopata?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi pszichopata?

Figyelt kérdés
A kérdés költői. Most csak olvasgattam az ilyen netes cikkeket arról, h milyen egy pszichopata és kb. csupa olyan tulajdonságot ír le, ami részben vagy egészben minden férfi ismerősömben megtalálható. De a cikkek is eleve férfiakat írnak le példának. Kíváncsi vagyok, meg próbálok rájönni, hogy ki lehet valójában a pszichopata, de nem találom a választ, mert ha köznyelvi szinten nézem, akkor a szimpla bunkó barmokra mondják sokan ezt a jelzőt, ha pedig a netes cikkeket olvasok,akkor meg a simulékony,manipulatív emberekre. Tehát végül is akkor ezzel az összes férfi beleesik valamelyik kategóriába. Most akkor mi a valóság?
2019. dec. 8. 11:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

...?


A nők kedvencei férfiak általában tényleg azok, a PUA tanfolyamok is konkrétan ezt a pszichopata attitűdöt állítják be "menőségnek", és rengeteg az ilyen tapló, akiket kb. felakasztani kellene lehetőleg gyorsan.

2019. dec. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De nem csak a taplókat írja, hanem a simulékony jófiúkat is manipulatív pszichopatának állítják be ezek a cikkek.
2019. dec. 8. 11:23
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amíg te ebben a hitben élsz, mi lelépünk a valamire valókkal egy boldog kapcsolatba... :)
2019. dec. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A társadalom elenyésző része csak valódi pszichopata. Ne az alapján húzd rá valakire amit ostoba netes cikkekben olvastál.
2019. dec. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

igen, és minden nő k



ezt is a neten olvastam

2019. dec. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A férfi szerepek önmagukban is nagyban kedveznek a pszichopatáknak; még az érző, normális kisfiúknak is ezeket tanítják, és a pszichopaták gyakorlatilag az etalonnak számítanak a társadalomban. A híres-neves logikus férfi gondolkodás nem más, mint az empátia teljes hiánya, a tipikus álom férfi élet használati tárgyakból áll - kocsi, nagy ház, szexi nők tömkelege - és persze még a csapból is az folyik mái napig, hogy a férfi nem sír, hanem az egyetlen elfogadható negatív érzelemnyilvánítás a düh.

Szerintem nem is lehet valaki manapság irigylésre méltóan sikeres, ha nincsenek benne pszichopata hajlamok, és a másikon való áttaposás készsége, márpedig mindenki olyan akár lenni mint ők, és próbálják is másolni a viselkedesuket.

Egy ember ki tudja ölni magából az érzelmeket, szóval elég gáz, hogy sokan direkt próbálkoznak ezzel.


A nőket és lányokat ezzel szemben ennek az ellenkezőjére nevelik, szóval a női pszichopatáknak, akik szerepet játsszanak, hogy be tudjanak illeszkedni el kell jatsszaniuk, hogy érző lények.

2019. dec. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy azok, de ha azt nézzem, hogy a nőknek a pszichopatak kellenek, akkor ők is azok nem? Nem éppen a lelki vilagodat nézik. Tulajdonképpen mindenki pszichopata egy kicsit :D
2019. dec. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha lábfétises vagyok, akkor pszichopata vagyok?
2019. dec. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mostanában sokkal több a pszichopata a társadalomban. 5-6% és mindegyik valamilyen nagyobb pozíciót foglal el. Beilleszkedtek a társadalomba. Az antiszociális személyiségzavar nem azt jelenti hogy bűnöző gyilkos meg ilyenek. Ez baromság. Normális emberként viselkednek,az már más kérdés hogy milyenek valójában.
2019. dec. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tehát arra céloztok, hogy a férfiaktól elvárja a társadalom, hogy pszichopaták legyenek? Ebbe a szerepbe vannak belekényszerítve, akár azok, akár nem?
2019. dec. 8. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!