Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gamer és kirándulós típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gamer és kirándulós típusú barátnőt hol lehetne találni?

Figyelt kérdés

Ezek a tevékenységek a kedvenc elfoglaltságaim közé tartoznak, de valahogy a Gamer közegben kevés magyarral találkozom mostanában és sajna sok a külföldi, velük meg nagyon nem szeretnék ismerkedni.

A kirándulós közeg meg megint csak olyan, hogy a fiatalok körében kevésbé népszerű szabadidős tevékenység és több 30 év körüli űzi ezt a hobbit.

Na, most akkor hol lehetne ilyen beállítottságú lányokkal ismerkedni, akik fiatalabbak, vagy korombeliek?


23/F



2019. dec. 8. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én szeretem mindkettő tevékenységet.:D

21/L

2019. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csapj le az elsőre hátha beadja a derekát és elcsábul :D
2019. dec. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bárhol. Én ilyen vagyok, Tinderen ismerkedtem neg az egyetemen, nem csináltam nagy ügyet a társkeresésből. A párom haveri körében van több gamer, mindkettőt játékból ismeri és mindketten itt ismerték meg a párjukat is.

23N

2019. dec. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pl. turatars oldalon
2020. okt. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!