Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kívántatok már olyan embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívántatok már olyan embert akiről tudtátok, hogy ronda?

Figyelt kérdés
2019. dec. 9. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Volt a munkahelyemen egy nagyon csúnya nő. Bombázó alakja volt és baromira kedves, aranyos. Vele hosszútávú kapcsolatot is el tudtam volna képzelni de sajnos komoly pasija volt.
2019. dec. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha kívánom, nem lesz ronda.
2019. dec. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A "rondaságot" azt nem TUDOM, hanem látom. Ha valakit nem látok rondának, csak tudom, hogy másoknak nem tetszik, az nem akadályozza meg, hogy vonzódjak hozzá. Ha rondának látom én is, akkor esélytelen, nem fogom megkívánni.
2019. dec. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Igen, és meg is szereztem magamnak egy éjszakára. 36/n
2019. dec. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akit megkívánok az tetszik, szóval nem látom rondának. Persze nyilván tudom, hogy objektíven nézve a nagy többség talán annak tartja. De ez sosem érdekelt vagy befolyásolt semmiben sem és soha nem éreztem cikinek sem. 34/F
2019. dec. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Férfiak között elég sok az ösztönàllat, mindegy nekik csak lyuk legyen. Nagy tisztelet a kivètelnek.
2019. dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van egy Truecel kinézetű hosszú hajú jóformán szmbajszos kollegám, irtó csúnya, és van nője. Ergo kívánja valaki. Valahányszor meglátom, mindig felteszem magamnak a kérdést: hogyan?
2019. dec. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!