Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha a barátotok veszeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a barátotok veszekedés során káromkodna veletek akkor szakítanátok?

Figyelt kérdés

Egy alkalom és nem rendszeres.

Utána bocsánatot is kérne.


2019. dec. 9. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem hosszabb párkapcsolat esetén elkerülhetetlen. Csak az anyázás tabu pl. nálunk.
2019. dec. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Ezt a lányok még el is várják.
2019. dec. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Csak a káromkodás miatt? Én ennyire nem vagyok viráglelkű, veszekedés nélkül is szoktam néha káromkodni, ahogyan a párom is. Indokolt esetben szerintem ez nem akkora probléma. Veszekedésnél az ember eleve zaklatott lelkiállapotban van, a káromkodás pedig feszültségoldó hatással bír, szerintem vagy észre se venném, vagy nem ütne szíven egyáltalán ilyen szituációban. Ha kötőszóként használna csúnya szavakat, az zavarna, de indokolt esetben? A bocsánatkérést meg inkább a veszekedés kiváltásáért várnám el, nem a káromkodásért, az kit érdekel.
2019. dec. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Azok a régi szép idők, mikor megboldogult nagyszüleim káromkodtak egymással...na azt nem lehet űberelni, de leélték együtt az életüket.
2019. dec. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
Nem. Én is tettem már ilyet indulatomba, nem lenne fair ezért szakítani vele.
2019. dec. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Soha életemben nem beszéltem csúnyán senkivel, és ezt viszont is elvárom. Egyetlen alkalomért nem szakítanék, de második már határeset.
2019. dec. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!