Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem kamu duma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem kamu duma részéről?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy pasival és azt mondta, hogy bejövök neki külsőre és belsőre is, de nem érzi, hogy kezdene belém szeretni. 4 hónapos ismerkedésről van szó. Ilyen valóban létezik, hogy bejövök neki, de kapcsolatra mégse kellek neki?
2019. dec. 9. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne ilyen? Szimpatikis voltál neki, megpróbálta, de nem szeretett beléd.

Van ilyen.

Lesz is.

Tovább kell lépni.

2019. dec. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kamu. Nekem is sok mindenki bejön, mégse vagyok szerelmes egyikbe se.
2019. dec. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi ebben a kamu?
2019. dec. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1 hónapig találkozgattam egy nővel. "Papíron" pontosan tökéletes volt számomra és belém is szeretett de nálam nem volt semmi szikra. Sok ilyen lesz még neked is.
2019. dec. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan vicces, hogy a férfiak itt mind megértik a "szikra" meg a "kémia" lényegét. Igen, vonzó, de nem tudunk beleszeretni. Na de ha ezt egy nő mondja egy férfinek....akkor megy itt is a cirkusz. Hogy ez csak kamu, ronda vagy de nem mondja meg neked, nem létezik szikra, nincs kémia, és az egész hazugságot a nők találták ki azért mert nekik te ronda vagy, mert épp találtak jobbat,gazdagabbat, mert képtelenek az őszinteségre stb. Mennyi ilyet olvasni itt, pedig íme, értelmes férfiak is látják azt, hogy van az a helyzet amikor papíron minden stimmel és mégsem...
2019. dec. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Rockarc ***** válasza:

#5

Azert, mert aki tobbet is lat egy noben, mint egy lyuk, annak mar ugyanugy szamitanak a magasabb szintu kapcsolathoz szukseges emberi dolgok. Erzesek, erzelmek, vagyak, intimitas, bizalom stb. Vannak akik leragadnak egy osztonleny szintjen, de a legtobb embernek azert sikerul megugrani ezt. Egy komoly kapcsolathoz mindket oldalrol ugyanaz kell.


43F

2019. dec. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!