Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ti mikor csináltok ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti mikor csináltok ilyet?

Figyelt kérdés
Miközben jött felém rám se nézett (akkor) azt hittem hogy észre sem vette hogy ott állok, aztán meg amikor már majdnem elment mellettem akkor oldalra fordította a fejét és megnézze a mellem. (Nem feltűnő meretben, nem volt mélyen dekoltált blúz sem) Akkor most tetszem neki vagy nem?
2019. dec. 9. 09:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
szerintem idióta, nem tudom, miért foglalkoztat
2019. dec. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fókuszált rád, mikor már elég jól megnézhette, ami érdekelte. Ennek nem kell nagy feneket keríteni. ha az a kérdés, táplál-e az irányodba gyengéd érzelmeket... Ha komolyan akarna valamit, nem a melled nézi.
2019. dec. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem az érzelmek érdekelnek, hanem hogy bejövök-e neki mint nő :D
2019. dec. 9. 09:52
 4/14 A kérdező kommentje:

"Akkor fókuszált rád, mikor már elég jól megnézhette, ami érdekelte."

Bocsi, de ezt hogy érted?

2019. dec. 9. 09:54
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Ha úgy vesszük, jó jel, hogy mikor melléd ért, megnézte a melled. Gondolom, az érdekelte. Úgy értettem, amit írtam, hogy nem akart messziről bámulni, csak mikor már jól megnézhette ami érdekelte. Közelről jobban látszik. :)
2019. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Te vagy, aki minden nap kiírja a kérdést? Nem unod még? Ha tetszenél téged nézne, a pasik minden mellet megnéznek.
2019. dec. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
194 cm vagyok és az egyik rossz szokásom, hogy állandóan emailt írok vagy chatelek séta közben is. Ha elmegy mellettem egy nő akit úgy gondolom ismerek és ránézek 99%-ban alacsonyabb nálam és hiába az arcát nézem simán hiheti azt, hogy a melleit vizsalatom.
2019. dec. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem magas es nem is log folyton a telojan.
2019. dec. 9. 11:40
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

Te ezt tényleg minden nap megkerdezed :D


Egyébként ha a melled az egyetlen dolog ami erdekli az arcod meg nem akkor ne fűzz hozza sok remenyt.

2019. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Attól még nem biztos hogy komolyak a szándékai. Lehet csak tetszel neki ennyi.
2019. dec. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!