Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent pontosan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent pontosan, amikor nők ezt mondják, hogy több a vonzó/jó nő, mint a vonzó/jó pasi? És ezért vannak egyedül, mert ők jó nők, de nem találnak vonzó férfit

Figyelt kérdés
Nem csak itt hallottam már, de a való életben is. Ilyenkor pontosan mik az elvárások? És ők ehhez mit tudnak nyújtani/letenni az asztalra? Próbálom elképzelni ilyenkor mire gondolnak, tényleg érdekel
2019. dec. 9. 19:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Melyik szót nem érted? Úgy gondolják, nagyon kevés a vonzó férfi, ezért nem tudnak kapcsolatot kialakítani.
2019. dec. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez hülyeség szerintem 26f
2019. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt, hogy egyesektől ezt hallottam! Ha általánosítasz, nem fogsz érdemi választ kapni, csak sárdobálást!
2019. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én magamat nem tartom kifejezetten vonzó nőnek. Ennek ellenére úgy gondolom több a szép nő mint a jóképű pasi. Ahogy a jól öltöző igényes csinos nő is több.

Ez annyit jelent hogy több nőre figyelek fel az utcán mint férfira. Mert több a dekoratív nőnemű. Őszintén nem értem a kérdést hacsak a fő kérdés nem a rejtett "mit tett az asztalra az ilyen" felszólalás a második sorban.

2019. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Magyarországon ez pont fordítva van, sokkal több a jóképű pasi mint a szép nő. Így az ilyesféle panaszkodások, nők részértől teljesen értelmetlenek.

Az osztrák meg német nőknek viszont lehetne ilyen jellegű panaszuk, mert ott meg valóban azt látom, hogy sok a csinos nő, a germán pasik meg gázok. A magyar férfiakat meg jó pasiknak tartják. Ezt már több német nőtől is hallottam, mint általános közvéleményt.

2019. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is több a szép és csinos nő, mint férfi. A nők többet foglalkoznak a külsejükkel. Kicsit nyugatabbra a férfiak többet adnak magukra, mint itthon.
2019. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
Úgy értik, hogy számukra - mármint aki ezt a mondatot kimondta - nincs sok vonzó ember, ő maga nem tud vonzónak tartani, csak nagyon kevés személyt.
2019. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Szó sincs arról, hogy több jó nő lenne, mint jó pasi, csak szimplán az van, hogy a férfiak sokkal igénytelenebbek párkeresés szempontjából, átlagos vagy átlag alatti csajokra is nyomulnak sokan. Míg a nők ennél jóval igényesebbek, sokszor az átlag feletti, már-már kifejezetten jó pasik se kellenek nekik. Persze vannak kivételek, pl. én férfiként baromi válogatós vagyok, úgyhogy ebből a szempontból megértem a nőket,hogy nem érik be akárkivel.
2019. dec. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A nőknek mindig szépnek kellett lennie. Hiába van bajotok a mostani párválasztással, régen még inkább a szép nő-gazdag fószer játszott. A férfiaknak nincs igényük arra, hogy a másik nem vonzónak találja őket, még inkább arra sem, hogy saját magukat vonzónak találják.
2019. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Ja meg még tudjátok kiknek lehetne panaszkodni? A lengyeleknek, szlovákoknak, meg úgy az összes szláv nőnek. Az is nagyon durva. Én egy időben Szlovákiába jártam át csajozni, egyszerűen azért mert a szlovák nők szépek, de a szlovák pasik úgy néznek ki mint a bohócok. Így ott 3-4 ponttal jobb pasinak számítottam, miközben szebb nők közül lehetett válogatni.

Tehát aki a magyar nőket átlagban szépnek tartja, az nem egy világlátott ember finoman szólva, mert én sok országban jártam már, de majdnem mindenhol szebbek voltak a nők...

2019. dec. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!