Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ajándekot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ajándekot vinnem neki ha csak barátként találkozunk? N

Figyelt kérdés

Mind a ketten 30 évesek vagyunk és még nem találkoztunk, de karácsony előtt közvetlen megejtjük mindezt.

Kölcsönös a szimpátia gondoltam miért ne. Vagy ezzel azt hihetné hogy akarok tőle valamit?


2019. dec. 9. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ő alapból reménykedik, hogy több lesz, szóval ez egy kínos este lesz a számodra ^^
2019. dec. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha csak barátként találkoztok, miért ebben a kategóriában írsz? Amúgy barátnak neme lehet ajándékot adni?
2019. dec. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert az emberek kategóriában sok a tini.
2019. dec. 9. 20:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor vigyél ajándékot ha neked több is beleférne egyszerű barátságnál. Kellemetlen lesz neki ha azt hiszi van esélye aztán pofáraejted.
2019. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem akarunk egymástól semmit.
2019. dec. 9. 21:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is megajándékoztam a lány barátomat, meg ő is engem. Igaz én nem szívecskés ajándékot vettem neki, de ő meglepő módon olyat adott. Kapott egy szeretet teljes ölelést érte. De mivel, amúgy se vagyunk együtt a csók durva lett volna, mert egyrészt mindkettőnknek kellemetlen lett volna, másrészt lehet megszakította volna velem minden kapcsolatát, én pedig a határokhoz kötöm magam és csak akkor lépem át, ha szabad jelzést kapok.
2019. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5


Csak te nem :P

2019. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vigyél neki nyugodtan, ha barátok vagytok és kedveled. De ha még nem találkoztatok bármi lehet csak szólok :) Képek nem mondanak semmit, személyesen derül ki barátság lesz vagy több.
2019. dec. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!