Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kényelmesednek bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kényelmesednek bele a kapcsolatba a férfiak?

Figyelt kérdés

1 év eltelt és soha semmi virág, se egy csoki, se egy jó szó, se egy kedves gesztus, se egy bók ..


Én VELE ELLENTÉTBEN mindig próbálom meglepni valamivel .. izgalmas fehérnemű, szexuális játékszer mire vágyott, vacsorát főzök, rendelek stb..


Mit lehet tenni nekem, mint nőnek, hogy ez változon?

Mondtam neki ezt, de egyik fülén be... másikon ki ..


2019. dec. 10. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt a szerelem. Ha nem hajlandó javítani a kapcsolaton, akkor ennyi volt.
2019. dec. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Te mindent megteszel, a másik cselekedetét nem tudod befolyásolni, ha ez továbbra is így marad, akkor előbb vagy utóbb belefáradsz, ami érthető. Mindenki megérdemel egy olyan társat, ahol kölcsönös a tisztelet és szeretet!
2019. dec. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem a "ferfiak" kényelmesednek bele a kapcsolatba en bloc hanem a TE férfid, akit TE választottál, aki mellett TE tartasz ki, akinek TE hagyod hogy ezt csinálja.
2019. dec. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Nálunk a nő fáradt bele, egy ideig még tepertem, de már csókot sem próbálok adnia páromnak, inkább a gyerekkel foglalkozom... 42F
2019. dec. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaja. Nem minden férfi.


Te, számára ennyire voltál érdekes

2019. dec. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Nőként mondom, nem csak a férfiak.


Mi a véleményed azokról a zsíros hajú, szemöldöke és szája körül kiszőrösödött, otthoni ruciban +20 kiló felesleggel flangáló förmedvényekről, akik a kölök mellett azt hiszik, hogy felzabálhatnak egy házat és a szex tabu, mert a kis szarcsimból felébred? Annyi ilyen "anya" flangál mindnenhol és a gyerekükre fogják, hogy szarnak a kapcsolatra meg a külsejükre. Nagyon remélem, hogy soha nem leszek ilyen ember... Elhiszem, ha mellettük csak a kötelesség tartja az embert.



Más: nálunk a mai napig működnek a kis ajándékok, általában felváltva. Mindig kimutatom az örömömet és mindig kitalálok valamit, hogy viszonozzam. Ez neki is megerősítést ad és motiválja is a későbbiekben. Azért nem csinál semmit, mert így is megkap tőled mindent és még annál is többet. Azért nem viselkedik férfiként, mert nem követeled meg tőle azáltal, hogy nőnek tartod magad, nem rongynak, szolgának, aki akkor is tolja neki a 110%-ot, ha ingyen dolgozik. Szólni nem elég, a szavaknak nincs ereje.

2019. dec. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia,hát nem tudom,szerintem pedig eljöttek a szürke hétköznapok,a kapcsolatok 90%-a így jár szerintem,ami egy részt természetes,már nem akarjátok minden sarokban csinálni,beállt a kapcsolathoz egy életrend,ebből kell kilépni néha,de ehhez mind a két fél kell..
2019. dec. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért viselkednek annyira beképzelten a kapcsolatot kereső nők?
2019. dec. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mi az , hogy beképzelt ??


Miben nyilvánul meg ??

2019. dec. 25. 12:58
 10/11 anonim ***** válasza:
1 év, max 18 hónap alatt (bizonyított)elmúlik a szerelem, vagyis a hormonok termelése lesz kisebb mértékű. Így ezután marad a szeretet, utána a megszokás. Vajon miért 58%-os a válási statisztika itthon (és ugye vegyük ki belőle az öregeket, akik már nem nagyon válnak el, ha ezt a 30-40 es korosztályra vetítjük le, akkor van az a válás 70% feletti is, ami rengeteg). El kell fogadni, ez van.
2019. dec. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!