Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, számotokra milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, számotokra milyen az ideális nő?

Figyelt kérdés
És mennyire voltatok képesek eddig felnőni ehhez a szerephez?
2019. dec. 10. 16:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Büszke, önazonos, talpraesett, és nem érdeklik a társadalmi szerepek. Egyre inkább sikerül ehhez felnőnöm.
2019. dec. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azért csendben megjegyzem, érdekes látni, hogy mennyire nem jönnek válaszok. Elvárások vannak dögivel, meg kritika mind a két nem felé: de mindennél jobban látszik, hogy ezeket mennyire csak az indulat szüli, amikor halvány gőze nincs a többségnek arról, hogy milyenné szeretne válni.(Persze nyilván az a tökéletes, amilyen most vagy: ha így nem jössz be a pasiknak, hát az összes férfi szemét...).
2019. dec. 10. 17:08
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Számomra:

Anyagilag független, el tudja magát tartani ✅

Van saját otthona, nem függ senkitől és letett legalább egy normális végzettséget az asztalra ✅

Házias, tisztaságban él, tud magára főzni ✅

Kiáll magáért, nem tűri el azt, ha nem korrektek vele ✅

Korrekt, amit megígér, azt tartani tudja, következetes, ragaszkodik az elhatározásaihoz ✅

Nem fogja a menstruációjára, hogy egy nyomorult hangulatember ✅


Nem kövér, de szép, formás alakja van, kerek fenék és cicik, izmos lábak, lapos has ✅ (kivéve hogy mellem nincs)

Szép, hosszú haj, normális, természetes szemöldök ✅

Minimális sminkkel is vállalható a feje, nem ken magára 5 kiló kencét és nem vesz fel 6 kiló ékszert ✅

Nem hagyja el magát, nem igénytelen ✅

Szereti a szoknyát, a magassarkút, a parfümöket ❌ (ez nem én vagyok :D)

Szereti a gyerekeket, állatokat ❔ (nem szeretem a gyerekeket és a macskák meg bunkók)

Akar családot ❌ (az utolsó dolog, amire vágynék, hogy anya legyek)

Kedves, törődő, gyengéd ❌ (ez sem én vagyok, aki nem jelent nekem már valamit vagy nem garantál az életemben valamit, azt magasról lesza...)

Bevállalós, szexis ❌ (ez sem vagyok, nagyon sok dolog nekem nem fér bele)

Törékeny ❌ (170 centi vagyok. Már itt bukott a sztori)


Szerintem tettem azért, hogy jó nő legyek, de az ideális nő úgy gondolom, sokak szemében egy rettenetesen elfogadó, gondoskodó, gyengédebb és gyengébb karakter.. Nekem ez sosem ment, sosem volt az én szerepem. Mindig én voltam a vagány csaj, nagy szájjal, akinek nincs bizony mindenkihez türelme. Pocsék anya lennék és pocsék feleség leszek, akkor is, ha a párom váltig állítja, hogy utóbbi nem igaz.

2019. dec. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Én nem válaszolok, mert akármit írok, csak a savat kapom, bármit mondok, hazudok, csak szopni tudok, nincs igazam, hülye vagyok.


És a kommented alapján erre vársz, és bajod van, hogy nem tudsz kibe belekötni.

2019. dec. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3: köszi az alapos választ :).


Szerintem te valami punkos csaj lehetsz, aki fiús társaságba vágyott mindig. Viszont kérdeznék.

Miért gondolod, hogy fontos az, hogy egy nő anyagilag teljesen független legyen? Miért kell neki saját lakás? Miért nem jó az, ha a hátralévő életét a párjával közös jövőre építi?


És mi a fenére jó az egész öntudatosságod, ha nem akarsz gyereket?

2019. dec. 10. 17:33
 6/15 A kérdező kommentje:
4: azért próbálkozz meg vele, és ne moss össze azokkal a "férfiakkal", akik ilyen szövegekkel zsaroltak és aláztak téged, és ami alatt vélhetően a nőiességedet is elveszítetted. Ez egy noname fórum, lehetsz őszinte, kíváncsi vagyok a véleményedre.
2019. dec. 10. 17:35
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"amikor halvány gőze nincs a többségnek arról, hogy milyenné szeretne válni."



Vagy csak nem itt akarja megosztani.

2019. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"És mi a fenére jó az egész öntudatosságod, ha nem akarsz gyereket?"


Nem nekem szólt, de undorító kötözködés.


"akik ilyen szövegekkel zsaroltak és aláztak téged"


Ez te vagy meg itt a haverjaid.


"vélhetően a nőiességedet is elveszítetted"


Válasz provokáló komment/elképzelt sérelem.


Köszönöm, tökéletesen illusztráltad, amiről beszélek.

2019. dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
De minek fejtene ki, meg minek legyen őszinte ha mindenkibe belekotsz? Így felesleges. Amit. Harmasnak is írtál h mire fel öntudatos, ha nem akar gyereket. Bocs, de a kettőnek közé nincs egymáshoz. Mert a gyerek szted alap? Az élet rendje? Hát a nagy l.faszt. Meg minek saját lakás... Ezt te sem gondoltad komolyan. Mert bármi történhet. Bárki felrelephet, kisemmizheti a másikat, meghalhat a párja. Tényleg bármi lehet az életben. Akkor ott marad fedél nélkül. Tökmindegy, biztos h ebbe is bele fogsz kötni, de valljuk egészségedre.
2019. dec. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

5: az ember nem élhet le kiszolgáltatottságbam egy egész életet. :) Én őszintén remélem, hogy a párommal ez jól fog elsülni, de nincsenek illúzióim. Végignéztem pár válást a mocskos anyagiakkal együtt, beleértve a szüleimét is. Én nem akarom ezt csinálni. Ami az enyém, az az enyém, ami az övé, az az övé, ne azért maradjunk egymás mellett, mert nincs hova mennünk vagy mert a másik nélkül anyagi értelemben nélkülöznénk. Szerintem tartson minket össze a szeretet és a tisztesség, ne a "muszáj" vagy a kötelesség. És közös jövőt így is lehet építeni, amellett, hogy megvannak a dolgaim és állom a magam oldalát, nagyon szeretek neki adni, de azt úgy adom, hogy soha többet nem kérem vissza, a kapcsolat végén sem. Most is közös dolgokra gyűjtünk, de már a létbizonytalanságunk felett és azáltal, hogy mindketten annyit érünk anyagilag, mint két teljes értékű, független ember, együtt már megcélozhatjuk a luxus kategóriát is. És itt jön be az, hogy egy kapcsolat inkább adjon pluszt, minthogy a mínuszból húzzon fel. Sosem voltam az a felkapaszkodós típus, az, hogy nekem oké legyen az életem, csak rajtam múlik. Az, hogy mennyire lesz király, azokon is, akiket beengedek az életembe. :)


A másik kérdésre pedig az a válasz, hogy inkább csinálok csomó olyan dolgot, amiben jó vagyok, beleteszem a szívem, de nem olyan nagy nemes tett, minthogy egy dolgot csináljak, amiben pocsék vagyok és amihez semmi kedvem nincs. Az, hogy nekem gyerekem lesz, nem tudom kinek jó. A bolygónak annyira nem, ökológiailag biztosan, meg ha nem megfelelő emberek között nő fel, maximális odafigyelésben és szeretetben, akkor a többi embernek sem. Az ilyen féliglelkes-szülők miatt van annyi sérült gyerek. Én nem akarok kiadni egy ilyen életet a kezeim közül, mert lekarmolnám magam, hogy mit csináltam 15-20 év munkájaként. Mert egy gyerek annyi évben is és millióban is, ha az ember normális életet szán neki. Neki nem lehet jó, mert amíg nem fogant meg, nincs olyan, hogy neki mi a jó. Az élet is csak annak lehet jó bármilyen szinten, aki nem halott, nem annak, aki soha nem is létezett. És nekem meg aztán végképp nem lenne jó, mert nem akartam és szerintem rámenne minden, amit viszont nagyon is akartam. A páromnak sem lenne jó, mert sosem lenne rá annyi időm és nem mellesleg ő sem akar gyereket. Tehát az, hogy kifejezetten nekem gyerekem lesz, senkinek sem jó. Ami meg helyette van, azok között meg akad azért olyan, ami nem csak nekem jó, hanem a szeretteimnek vagy akár a komplett társadalomnak is. Én igyekszem nem csak szívni előletek a levegőt, és hiszem, hogy ezt jobban csinálom, mint amit anyaszerepben rittyentenék.

2019. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!