Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktátok (néha) olvasgatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok (néha) olvasgatni az üzeneteket a párotok telefonjában?

Figyelt kérdés
Csak őszinte válaszokat!

2019. dec. 10. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem. Van hozzáférésem a jelszavaihoz, számítógépéhez, telefonjához, de nem olvasgatom az üzeneteit. Nem titkolózik, ha valamire rákérdezek, elmondja (ha olyan dolog, akkor magától is megemlíti, pl hogy felköszöntötte az exét szülinapjára, és beszéltek pár szót meg ilyesmi), szóval nincs rá okom, hogy kutakodjak.
2019. dec. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy volt ilyen. Maximum ha ő kér meg rá, hogy válaszoljak valakinek vagy keressek vissza valamit egy beszélgetésben. Szerintem hatalmas pofátlanság mások privát beszélgetéseibe beleolvasni. Én se örülnék ha egy személyes dolgomat az egyik barátnőm párja olvasgatná csak mert bizalmi problémái vannak a saját hülyesége miatt és féltékeny minden szar miatt.
2019. dec. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem csináltam ilyet és nem is akarok. Ez nálam bizalmi kérdés.
2019. dec. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az exemmel tudtuk egymás jelszavát és gyakran ha jött valami a telefonra az nézte meg akinek keze ügyében volt. Én az övét, ő az enyémet. Nem volt titkunk. Ezen kívül sosem néztem bele neki, tudtommal ő sem. Bár ha igen akkor sem talált volna semmit, gondolom ez fordítva is így van. Az összes top secret anyag kódolva volt, nem értette volna (ja, nem is volt ilyen). Akkor meg mit takargassak? Hogy a Józsi hívott sörözni mert összeveszett az Irénnel? Normális egyszerű embernek nincs olyan titka amit a párjának nevezett valaki ne tudhatna. Ha meg van akkor ott bibi van.
2019. dec. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Néha igen. Mikor furán viselkedik, akkor azért ránézek, hogy mi van, ha már nekem nem mond semmit. Nem kifejezetten azért, hogy harmadik felet keressek, de hátha valaki másnak elmondta. Nem bírom, ha valaki titkolózik a kapcsolatban. Ha velem van baja, azt velem vitassa meg, ha meg nem, akkor vagy hagyja, hogy segítsek, vagy mondjon annyit, hogy ez és ez van bocs, ha egy zombinak tűnök, vagy ha egyiket sem akarja, a vele járó rossz hangulatot se hozza haza.
2019. dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Maga az "olvasgatás" olyan gusztustalanul hat ebben a környezetben.
2019. dec. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk alap, hogy másik telójához, gépéhez, tárcájához, zsebéhez, autójához csak kérésre nyúlunk. Nem lenne ennyi bizalom, nem is lennénk együtt.
2019. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Simán. Sőt. A kisfiam bezúzta a telefonom, ameddig szervizes volt a férjemét használtam. Volt, hogy az ő fiókjából leveleztem. Én sem izzadok le ha ő fogja meg a telefonomat, mi valahogy nem igényeljük a privát dolgokat... Vagyis nem ebben a formában.
2019. dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!