Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mikor komolyodtatok meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor komolyodtatok meg?

Figyelt kérdés

20 lettem nemrég, de óriási személyiségi változáson estem át. Régen rengeteget buliztam, állandóan eljártam, most meg már inkább itthon pihenek és a felesleges/erőltetett barátságokra sem vágyok. Nem zárkóztam el, csak leszűkítettem a bizalmi köröm. Idegenekkel is képes vagyok jól elbeszélgetni. De a bulikban lévő herinpartytól és piálástól megundorodtam. Sokkal vonzóbb egy kávézós találka vagy egy társasjátékozós est. Valamint a kocsmázás sem zavar annyira, mint a tömött klubbok. Bár, főleg így télen, imádok itthon pihenni és sokkal jobb a négy fal közt lenni, pl sorozatozni. Utazgatni sem annyira szeretek, ha jó a társaság vagy családdal történik, akkor nyilván próbálok nem elutasító lenni, de jobban szeretek a környéken lenni(most nem a nyaralásra értettem, nyaralni ki nem szeret?)

Nektek sikerült hozzátok hasonló nyugisabb partnert találni? Sok az otthonülő típus? Valamint mikor ti átestetek ezen a változáson akkor; hogy érintett benneteket? :)



2019. dec. 10. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Idovel mindenkinel igy lesz, de ugy irod mintha ez valami hatalmas dolog lenne. :D
2019. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha engem kérdezel, sajnos mióta anyám megszült erre a cudar világra, komoly kell legyek, másképp nem élem túl. (Yeey éljen a csonka család és a tesók nevelése tesók által)
2019. dec. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sosem voltam bulizós, mondhatni azonnal komoly lettem ebből a szempontból. Absztinens vagyok, határozott elképzelésem volt már kamaszként is családról, házasságról, 18 évesen szerettünk egymásba a férjemmel, 20 voltam az esküvőnkkor. Ennek 16 éve, nagyon boldog vagyok vele. 😊


Viszont ettől függetlenül, hogy nem iszom és van férjem meg 4 gyerekem, nem mondanám a személiségemet komolynak. Imádok nevetni, rajongok a férjem humoráért, néha visítva nevetek a gyerekeken és bármikor lemegyek kutyába idegenek előtt is akár, ha a lányaimat ezzel vidítom fel mondjuk egy oltás után. 😊


Semmi sem fekete és/vagy fehér.

2019. dec. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már komolynak születtem.
2020. máj. 5. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!