Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rámszánna 20. e Ft-ot, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámszánna 20. e Ft-ot, akkor jobban érdeklem mint barát?

Figyelt kérdés
A pasassal alig ismerjük egymást. Beszélni szoktunk írásban és egyszer már lett volna alkalma személyesen elhívni randizni de nem tette. Így betudtam annak, hogy csak barátként tekint rám. Megtudtam, hogy nem sajnálná ha egy 20-ast elköltene rám. Ne kérdezzétek ezt honnan tudom meg mi ez (konyhai eszköz amúgy ami kellene nekem) csak a kérdésre fókuszáljatok!
2019. dec. 11. 06:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Van aki igen, van aki nem. Általában, ha egy férfi pénzzel vagy ajándekokkal "kedveskedik" egy nőnek akkor vár valamit cserébe.
2019. dec. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondod hogyha alig ismersz valakit rászánnál egy 20-ast ha nem akarsz még szexet sem? Mert most legyen az opció, hogy nála a szex nem opció. Akkor nem hiszem hogy rászánnál olyanra akit csak havernak tekintesz. Vagy igen?
2019. dec. 11. 07:23
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen mindegy, hogy én rászánnék-e vagy sem. Én csak azt mondom, hogy általában az ilyen segitség nem "ingyen" történik és biztos, hogy vár valamit cserébe vagy szeretne valamit. Legyen az akár a kapcsolat reménye de az esetek többségében általában szex az elvárás. Nekem ez a tapasztalatom. (Férfi vagyok.)
2019. dec. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Más válasz?
2019. dec. 11. 07:31
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban érdekled. De jó volna tudni, mi volt a beszélgetésben azzal a húszezressel, lehet hogy viccelődtek csak.
2019. dec. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező:

Szorosabb kapcsolatot, szex az elvárás, nincs más opció.

Ne legyél naív.

Akkor is így van ha van más az életetekben.

2019. dec. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, ami pénzen megvehető azt úgy is kezelem. Ha 20000ft, ha 100000ft, akkor annyi az ára,megveszem, kipróbálom és megyek tovább. Az amit tényleg értékelek, ami tényleg pótolhatatlan számomra az nem pénzben mérhető és éppen ezért féltem és megbecsülöm. Ha valaki bemegy az üzletbe és vesz neked egy drága tárgyat az attól még nem egyedi nem személyes, ha valamit egyedileg készít, esetleg készített neked az egészen más helyzet.

41F

2019. dec. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Itt arról van szó hogy alig ismerjük egymást. Én biztos nem fizetnék ki ilyennek egy 20-ast, de akivel el tudnék képzelni valamit arra nem sajnálnám. Ti nem így vagytok?
2019. dec. 11. 08:37
 9/16 anonim ***** válasza:
Szoval nálad az az első randi h kapsz pár konyhai cuccot?
2019. dec. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9 Látszik hogy nem fogtátok a kérdést. Amúgy meg nem ő mondta nekem hogy megvenné (gondolom ő nem is mondaná) hanem egy 3. személytől tudom az információt hogy megtenné ez "értem".
2019. dec. 11. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!