Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme itt kérdéseket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme itt kérdéseket feltenni, ha úgyse kap rá az ember őszinte választ?

Figyelt kérdés

- A szép nőket lecsúnyázzák. A csúnya nőket leszépezik.

- Azt hazudják, hogy ha egy férfi sok nővel lefeküdt az rossz, de valójában jónak tarták és készek is vele egy menetre.

- A válaszolók nagy részét már megcsalták, viszont ők még sose csaltak meg senkit.

- Gyerek az előző kapcsolatból a válaszolók 95%-ánál kizáró ok, a valóságban viszont fél éven belül találnak új párt az egyedülálló anyák.



2019. dec. 11. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Én egy szép nőt sem láttam itt.

Valószínűleg az a bajod, hogy úgy gondolod, egy válasz van minden kérdésre, és azt mindenki tudja, csak titkolja.

Szerintem még sokféle embernek van sokféle válasza.

Én sohasem gondolom szempontnak, hogy mennyire szép/csúnya egy nő.

Ha szeretem, úgyis ő a legszebb

2019. dec. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 LazyJones ***** válasza:

-A szépség relatív. Ami valakinek top csaj, attól más hasmenést kap.

- Egyik nemnél sem tartom erénynek a sok partnert. Bár nem is számok alapján válogatok partnert. (Amúgy gyanítom, a sok partneres pasik azért tudtak annyi nőt ágyba vinni, mert valamit tudnak, amivel el tudják csavarni a nők fejét, dacára annak, hogy csapodárok. Attól még józan pillanataikban ezek a nők is elítélhetik az ilyen pasikat.)

- Én tudom, hogy nem csaltam meg senkit, és nekem ennyi pont elég. Sajnálom, ha ezzel csalódást okoztam, de amúgy is sok olyan hozzászólást és kérdést olvastam már itt, ahol az illető beismerte a megcsalást.

-Akiknek nem okoz gondot a plusz gyerek, valószínűleg nem válaszolnak azokra a kérdésekre, amik arról szólnak, hogy nekik miért NEM fér bele a gyerek a kapcsolatba.


De ez persze csak az én válaszom, biztos lesznek mások, akik mást válaszolnak erre - ahogy a többi kérdés kapcsán is eltérőek a válaszok.

2019. dec. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hihetetlen, de véleményről szóló kérdéseknél (kapaszkodj meg!) különböző álláspontok léteznek, nem mindenkinek ugyanaz tetszik. Az, ha egy vallásos nő azt írja, hogy ő személy szerint nem szeretne szexelni házasság előtt és csak szűz férfi jöhet nála szóba még nem az jelenti, hogy A Nők hivatalos álláspontja az, hogy mától kezdve csak és kizárólag a szűz férfiak jöhetnek szóba párkapcsolat céljából. Attól, hogy Marinak tetszik a szőke, kék szemű Feri, még simán lehet, hogy Katinak nem. Attól, hogy Pistinek bejönnek a teltebb nők, még simán lehet, hogy Laci rájuk sem tud nézni.
2019. dec. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az itteni nőket.

És nem, nem fekszem le olyan emberrel, aki a fél országot megdugta előttem. Nekem ez gusztustalan. Ez van.

Csaltak már meg valóban, de nem süllyedtem a szintjükre.

Egyedül nevelem a gyerekemet 14 éve, és nem találtam társat. 5 éve már nem is foglalkozom ezzel. Egyedül jobb.

2019. dec. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Én egy szép nőt sem láttam itt."


AZt nem csodálom, mivel fényképek sincsenek itt.

2019. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Őszinte választ?? Nem kapnak őszinte választ?


Néha pont az a legnagyobb probléma, hogy valaki őszintén válaszol!


ÉS bizony az sokaknak nem tetszik, ha nem azt hallja amit hallani szeretne akkro már baj van.


Meg kell nézni a százalékokat, akik teljesen le vannak mindig szavazva azoknak több mint a feles őszinte, és kisebb része csak trollkodik.

De őszinték.

2019. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokan ide járnak kiélni a mindennapi kudarcokat, a keserűséget. Totál hiteltelen oldal. Nem nagyon kell elhinni semmit.
2019. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kap választ csak nem mindegy milyen stílusban. Vannak itt olyan gyökerek akik komoly kérdésre is beírnak baromságot, aztán ha törölve lesz a hozzászólás még neki áll feljebb. Megfigyeltem már az itt válaszolók közül akiknek 30-45 % között van az értékelése az mind Jehova tanúja 😂
2019. dec. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#5, azért írtam én is, - már ott fals a kérdés (#1)
2019. dec. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!