Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lètezik nő ès...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lètezik nő ès fèrfi közt barátság?

Figyelt kérdés
2019. dec. 11. 16:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Persze.

De nagyon el lehet rontani, pl szexszel.

2019. dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Persze. Több ellentétes nemű barátom is van akikkel soha még csak gondolat szintjén sem volt meg, hogy több legyen mint barátság egyikőnk részéről sem.
2019. dec. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Létezhet, de nem a pénteken megismert Gizike vagy Bálintka lesz az, és az sem, akivel anno kavartunk, és nem is a szexi titkarno.
2019. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%

Semmiképpen sem létezhet. Tudom, hogy elsőre úgy néz ki, hogy igen, de valójában nem.


Még a gondolat is abszurd, hogy Sarka Katára "csak barátként" tekintenek a pasi ismerősei. Ha tehetnék, mind megraknák.

2019. dec. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem KOMOLY barátság nem létezik. Az egy dolog, hogy elvagytok, beszélgettek erről arról.

De, ha eljuttok arra s szintre, hogy 0-24ben beszeltek/írogattok, mindent elmondtok egymásnak onnan már csak idő kérdése, hogy több lesz belőle valaki részéről. Lehet elmondjan, de az is lehet hogy magába tartja és őrködik.


Én is beleszerettem a legjobb lány barátomba, amikor szakított a barátjával elmondtam neki, többször lefeküdtünk, majd visszament a barátjához...

2019. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
50%
Igen, létezik. Nekem is van.
2019. dec. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
Csak nehogy az én barátommal kezdjen barátkozni egy lány,aki természetesen nem olyan.
2019. dec. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
#7, kezdjen? A barátod előtted dzsungelben élt?
2019. dec. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Persze, hogy létezik. Főleg ha nagy a felek között a korkülönbség. 33 évesen van egy 65 éves nő, akivel szeretek beszèlgetni, nagy èlettapasztalata van, sokat lehet tőle tanulni. Úgy nem gondolok rá, nincs semmi bajom, nem vagyok gerontofil, de jó vele beszélgetni. Volt koràbban egy màsik lány baràtom is, sok közös témànk volt, hasonló hobbi. Hasonló korú volt mint èn, de ott kezdett nekem is megtetszeni, és neki férje volt, aki fèltèkeny lett, így többet nem talàlkoztunk. Itt ez a veszèly nem fenyeget.
2019. dec. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

"De, ha eljuttok arra s szintre, hogy 0-24ben beszeltek/írogattok"


Bocs, de barátokkal nem tesszük ezt.

2019. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!