Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen ember komolyan mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen ember komolyan mire vár?

Figyelt kérdés
Első mondatban szeretném leszögezni, hogy nem a nők ellen beszélek. Igen tudom férfiban sokkal rosszabbak vannak. Van egy kolléganőm aki magához képest irracionális elvárásokat támaszt a jövőbeli párjával szemben. Neki az álom férfi sportos, magas, legalább kiemelt anyagi helyzetben van, jóképű, mindig meghallgatja és megfontolja az ő szavát és mindig kimutatja mennyire szerelmes belé. Viszont ő a legjobb napjain is maradjunk annyiban, hogy max átlagos kinézetű. Van rajta legalább 15 kiló súlyfelesleg. Ezzel még nem is lenne baj de egy igazi agresszív hárpia. Neki soha semmi nem jó ezért szakított vele az exbarátja is.

2019. dec. 11. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csodára vagy a megváltóra, aki megszabadítja önmagától. De ez téged miért érdekel? Ő dolga. Ha jajgat neked, mond el neki amit ide leírtál. Garantált, hogy szóba sem áll veled többé.
2019. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan emberek, akiknek nincs reális önképük.
2019. dec. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Izabella220 ***** válasza:
100%
Túl sokat nézte a Bridget Jonest!
2019. dec. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Ostoba tyúk lehet, majd 30-35 fölött rájön hogy a pártalálás nem ilyen egyszerű.
2019. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Szóval szerinted mindenki maradjon a cipőjében, és csak olyan párra ácsingózzon, aki az ő "szintjén", esetleg annál is lejjebb van. Hát nem, pajti! Igazán szeretni csak egy nagyszerű embert tudsz. Olyat, aki fényévekkel jobb nálad. Ha alulkalibrálsz, a büdös életben nem leszel boldog. A "baj" csak az, hogy egy ilyen partnerhez fel kell nőni. Fejlődni kell. Jobb emberré, szerethetőbb partnerré kell válni, és ettől tele van a gatya.
2020. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elsőnek szögezzük le, hogy nem vagyok a pajtikád. Kérlek próbálj meg értelmes stílusban kommunikálni mert ez a degradáló okoskodás gyomorforgató. Szerinted egy olyan ember aki külsőleg és műveltségileg is legfeljebb az átlag szineten van. Nulla igénnyel az önfejlesztésre. Miért akar olyan férfit akinél soha nem lesz semmi esélye? A szerelemről alkotott képed szerintem nem igaz általánosan.
2020. jan. 15. 00:22
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Noha nem látom be, mi degradáló van a "pajti" megszólításban, kérésednek természetesen eleget teszek. Mentségemre legyen mondva, hogy valamikor úgy tanultam, s az elmúlt 6 évtizedben is úgy tapasztaltam, hogy a személyes megszólítás tompítja a mondandónk élét. Mivel azonban ezen az oldalon mindenki betegesen irtózik a nickjének vállalásától, kénytelen voltam ilyen triviális megszólítást alkalmazni.

Engedelmeddel ismét csak nem tudok veled egyetérteni. Hogy kinek kiél van esélye, azt csak a tinik körében döntik el a külső jegyek. A felnőttek világában sok más is közbeszólhat. Itt van pl a kitartás. Hogy a saját példámmal éljek, az első komolyabb kapcsolatom, ami egy hónap híján 45 éve kezdődött, egy nálam két évvel idősebb, a gimi örökös szépségkirálynőjének kikiáltott csajjal szövődött. Fél évig tepertem érte, pedig mind ő, mind az anyja megmondta, hogy soha nem lesz esélyem nála. Lett! Egy évig jártunk, egy évig irigyelt a város férfilakossága, és qrvára nem értették, hogy egy magamfajta nyikhaj fiúcska (amilyen akkor voltam), hogy a bánatba szedett fel ilyen bombázót. Ugyanakkor ez az egy év nekem is elég volt ahhoz, hogy megtanuljam; soha nem a legszebb lányt kell választani, hanem aki a legszebbé teszi az életünket! A szépség egyébként sem minden. Egyikünk ebben jó, a másikunk abban. Egyetlen dologban vagyunk egyformák; senki sem úgy születik, hogy alkalmas lenne egy tartós párkapcsolatra. Azt mindenkinek saját hibái árán kell megtanulnia. Nekem soká tartott. Közel 50 felejthető kapcsolatomba (a zenész múltamból fakadó egyéjszakás kalandokat nem számolom ide) és egy elrontott házasságomba került megtanulni. De megérte, mert idestova 20 éve a földkerekség legnagyszerűbb asszonya a feleségem. Szóval tudok egy s mást a szerelemről. Ez persze nem azt jelenti, hogy fogadd el, amit mondok. Nem! Mint mondtam, mindenkinek a saját hibáiból kell megtanulni a leckét. De nem mindegy, hányszor esel ugyanabba a hibába. gy, hogy valahol olvastál róla, talán elég lesz egyszer is.

Sok szerencsét hozzá!

2020. jan. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

*Hogy kinek kinél van esélye,

** Így, hogy valahol olvastál róla,

2020. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!