Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok, ha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha ilyen lenne a párotok? Zavarna? Vagy inkább örülnétek neki?

Figyelt kérdés

- Hetente átlagosan egyszer van igénye találkozásra, és nem azért, mert távkapcsolatban vagytok, vagy nagyon sokat kellene dolgoznia, egyszerűen csak elég neki ennyi. (A találkozás legtöbbször együtt alvás, de nem mindig hétvégén.)

- Nem szeret telefonálni, sosem hív fel, hacsak nem akar valami sürgőset mondani.

- Messengeren szeret beszélgetni, de általában nem online folyamatosan, sokszor csak órákkal később válaszol (még akkor is, ha egy beszélgetés közepén tartotok), néha pedig csak másnap.


Mit gondolnátok? Örülnétek, hogy megvan a saját élete és nem akaszkodik rátok? Vagy ez már túl kevés találkozás/beszélgetés lenne?


2019. dec. 12. 10:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem pár- hanem szexkapcsolat! Kevesen alkalmasak rá.
2019. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb a semmi, kösz, nem kérek belőle.
2019. dec. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok a rátelepedés híve sem, de ez semmmi. szexkapcs
2019. dec. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Még annyit kérdeznék, hogy mennyi találkozás és kommunikáció lenne az, ami szerintetek egy komoly kapcsolatban ideális?

2019. dec. 12. 11:15
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Ahogy a többiek írták, semmi. Én nem örülnék ilyennek.


A szakzsargon szerint mingle kapcsolat, de ott egyáltalán nem is találkoznak, csak amolyan vr párkapcsolat.

2019. dec. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
A találkozásigényeket leszámítva ilyen a párom. Egyébként nekem bőven elég lenne heti 2-3 találkozó, ha nem élnénk együtt, de a 2-3 hetente egy 4-5 nap együtt is jól működött az első másfél évben. Mi nem telefonálgatunk, de mi még messengeren se beszélünk, mert azt is utáljuk. Ez akkor is így volt, amikor távkapcsolatban voltunk, heti 1-2x beszéltünk pár órát videochaten, de hét közben max este 2 sor és kész, az se minden nap. Nekem személy szerint ez igazi megváltás volt a sok tapadós, matrica típus után, de én ilyen magamnak való típus vagyok, aki sok egyedüllétet igényel, így hozzám pont ilyen társ illik.
2019. dec. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt ember vagyok és nem összejárogatni, meg csetelgetni akarok. Ennek ellenére sem akaszkodtunk egyik kapcsolatomban sem rá a másikra.

Itt hány évesekről lenne szó?

2019. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Két huszonévesről.
2019. dec. 12. 14:03
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez laza kapcsolat. Többre van igényem.
2019. dec. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Engem az lép meg, hogy ezt kapcsolatnak hívjátok meg egymást páromnak. Ez vicc.
2019. dec. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!