Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan látjátok a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan látjátok a helyzetet?

Figyelt kérdés

Az oktatónk odaig ment ( mind közepkorúak vagyunk ) hogy a tanfolyamon az egyik növel összeszurte alevet.

Eddig meg titkolta stb de most mar odaig ment , hogy reggelente ö hozza a csajtaz autóján a kurzusra, es a csaj mig mi lennt fözunk ( szakacstanfolyam) addig ö le sejön, fennt ul es a tanar is felmegy hozza es ul vele. Fel 4 ig kene uljunk de mostanaban hazaenged minket kettökor, es a csaj lennt varja

A tanar munkaideje fel 5 ig van es akkor munkaidöben van vele es 5 körul indul haza a mit sem sejtö élettarsahoz

Engem sokat szekal ha egy órát is hianyzom , eleinte azt hittem hogy jó viszonyban vagyunk de engem mindenert megszólit , mindent eszrevesz, folyton kulönhiv es leszekal , utana ölelessel zarja abeszelgetest , ilyen hideg meleg hozzaallas , miközben a csaja akivel kb 2 hónapja melegeftek össze ha összeszamolom az egy ev alatt kb felevet hianyzott , es kutyabaja . Ezelött egy hónappal beharangozta hogy terhes a tanar meg viszi fel neki akajat . Utana mondta h abortusza volt stb nem tudom ha volt e vagy nem. Szerintem a csaj nembir engem , mert kb feleve tavolsagot vettem töle fel mert próbált kihasznalni kölcdönkerni . Es most ket nöt is kitamadott mert sajat nyelvukön beszeltek es azt mondta hogy a csaj azt hiszi hogy róla beszelnek es csúnyakat mondanak róla. ( a tanar tamadta ki öket )

Mintha a csaj vette volna at az iranyitast a kurzus felett .

Szerencsere még csak kéthét van a kurzusból mert a hangulat most mar elviselhetetlen .

Van egy szemely a munkaugyis aki neha latogatja a kurzust , de az azt mondja amit atanár . Egy követ fújnak neki hisz mindent .

Ez a tanar lesz eleinte az ajanlószemélyem ha munkat keresek .

Eleinte nagyon jó kapcsolatom volt vele , folyton biztatott .

Ma is felhivott es lekapott mert elkereztem delutan es szerinte en csak tüzni akarok kötekedik stb

Pròbaltam elviccelnia szitut ésdicsértem stb valahogy sikerult hogy megis mosolyogva valtunk el

Arra gondoltamhogy meg egy par nap es azalatt senmikepp nem keveredek vitakba, emelt fövel szeretnéktávozni

Eleinte egy kedves humoros embernek tunt de nagyonletornászta magát



2019. dec. 12. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem kellene mások életével foglalkoznod, nem értem ebben a történetben hol vagy te.
2019. dec. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy látom, hogy semmi közöd hozzá. És ha már komplett novellát írsz ki mások magánéletéről, akkor legalább azt ne úgy tedd, hogy minden szóban van helyesírási hiba.
2019. dec. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Annyi a közöm hogy engem folyton szekal es azt se tudom hogy mit tudok tenni az erdekemben , en nem foglalkoztam senkivel nekem csak a papir kell es szinte sose hianyoztam es megis folyton kivan ram
2019. dec. 12. 18:25
 4/10 A kérdező kommentje:

Megis viselkedhet igy egytanar???

Maholnap az asztalon csinaljameg elöttunk

2019. dec. 12. 18:26
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Megpróbáltál rámászni a tanárra, de nem jött össze. Irigykedés helyett inkább foglalkozz a saját életeddel. Ezért nem bír téged ott se senki, mert irigy vagy és rosszindulatú.
2019. dec. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Full HD-ban látom, viccet félretéve tényleg kicsit túlreagálod a helyzetet. Hagyd a francba az egészet és ne foglalkozz velük.
2019. dec. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

El nem tudjatok kepzelni milyen ijesztö a szamomra egy ilyen hangulat , egyedulálló nöként kulföldön , ahol engem senki nem tud megvédeni es a bevételem fugg ettöl az embertöl , mert a kurzus miatt penzt kapok az államtól , a szamlaim a mindennapjaimról van szó

En nem masztamrá életemben soha senkire .

2019. dec. 12. 18:30
 8/10 A kérdező kommentje:
ES amkor minden apróságért fenyeget hogy kirak a kurzusról , amit masnak elnéz .
2019. dec. 12. 18:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Bírd ki ezt a két hetet már! Ne foglalkozz senkivel, csak magaddal.
2019. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze, velem foglalkozhatnak es fenyegethetnek kirúgassal akkotr is ha elkérezem , hajrá nem? Érezzem jól magam közben es foglalkozzak magammal , jó lesz
2019. dec. 12. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!