Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok a hisztis πcsa?

Figyelt kérdés

Csak a lényeget írom.Két hónapja nem akar velem találkozni a barátom.Azt mondta eleinte hogy a szociális fóbiája miatt nem szeret emberek közé menni.Most meg azt mondta,hogy lehet hogy nem a szociális fóbiája miatt,hanem a depressziója miatt.Én nagyon türelmes ember vagyok.Csak ez kicsit elgondolkodtató.Azt mondja,hogy fontos vagyok neki.És ezt érzem is,amikor végigbeszéljük az egész napot.Minden nap reggeltől estig beszélgetünk.Közel sem vagyok naiv, mielőtt bárki azt feltételezné.Csak mindig rettentően bizakodó vagyok az emberekkel kapcsolatban.Meg úgy érzem nem tudnék más fiúkkal ismerkedni,mert mi ketten nagyon hasonlóak vagyunk.Még a megoldásra váró feladataink is hasonlóak.Meg ha nagyon őszinte akarok lenni,nem lenne kedvem elkezdeni az ismerkedési szakaszt.

Előtte zsinórban két fiúban is csalódtam, úgyhogy elég rossz tapasztalataim vannak.


2019. dec. 12. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Hogy egyes férfiaknak milyen jó dolguk van! Két hónapja fűzi egy nő, hogy találkozzanak, de ő kemény mint a vonat eleje. Szerintem ideje mást keresned.
2019. dec. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A lényeg pont kimaradt.Azért érzem magam hisztisnek mert 2 hetente szomorú leszek és ilyenkor mindig rákérdeztek,hogy nem találkozna-e velem.Tudom,hogy a szociális fóbia meg a depresszió is elég kemény betegségek, ezért az is lehet,hogy csak nem vagyok elég megértő vele szemben.Hogy nem vagyok elég türelmes.Pozitív és negatív véleményeket is szívesen fogadok.
2019. dec. 12. 23:24
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy hisztis, viszont valami gebasz lehet a társkeresési-párválasztási dolgaidban, ha sorozatban a 3. sráccal nem okésak a dolgok. Ráadásul a mostani is elég fura...

Szerintem legyél egy ideig egyedül és tarts egy kis önismereti túrát.

2019. dec. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne fektess ebbe energiát.

Semmi jó nem lesz ebből.

2019. dec. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak, hogy hisztis nem vagy, de egyenesen olyan nyugodt, mint egy halott mókus. Átlag nő 2 nap ilyen fölösleges beszélgetés helyett elhagyta volna a srácot.

Én azt tudom javasolni, hogy pihenjetek, a srác kezeltesse ki magát, és ha nagy volt a szerelem, akkor majd újra egymásra találtok.

2019. dec. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz magadnak akkor hagyod a srácot. Volt dolgom ilyen emberrel, hidd el semmi öröm nincs benne. Hacsak nem az a mániàd hogy Terézanyát játszol.
2019. dec. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jobb lenne hagyni, akármennyire is fontos számodra, túl engedelmes és jószívű vagy(amit szerintem bárki könnyen kihasználna). A fiúnak rossz időszaka van, nem hibáztatok semmilyen mentális beteget, most önmagára kell koncentrálnia és a depressziót leküzdeni. Ha nem hallgatsz az itteni tanácsokra, mert nyilván csak véleményt kértél, akkor egy boldogtalan és bonyolult kapcsolatba lépsz bele, ahol állandóan a lelki pátyolgatás lesz a lényeg, nem lesznek meg a tipikus párkapcsolati szakaszok és felüdült, boldog, izgalmas kezdeti kalandok. Az sem túl kecsegtető, hogy 2 hónap alatt egyszer sem tudtatok találkozni. Szerintem ne éld bele magad, mert ő benne is csalódni fogsz. Adj időt saját magadnak is! Foglalkozz önismerettel, legyél sokat barátokkal, bulizz, edzz vagy csinálj bármit amit szeretsz és leköti a figyelmed! :) Ha a fiúval egymáshoz valóak vagytok a sors összeköti majd az utatokat a későbbiekben is, de most mind a ketten koncentráljatok saját magatokra(bár ez csak az én tanácsom).
2019. dec. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hallod nem azert, de szerinted ez kapcsolat? :D 2 honap, 2 het azt mondom ok, de ha valami baja van akkor sem normalis. Ne kegyel megalkuvo ennel meg egy langyos viz kapcsolat is jobb, mint ez nagy semmi.
2019. dec. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy hisztis p..a és türelmetlen sem.


Mióta vagyok együtt, és két hónappal ezelőttig milyen volt a kapcsolatotok?

2019. dec. 13. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azon csodálkozom, hogy szedtél össze egy szociális fóbiás depressziós pasit (nem férfit) aki 2 hónapja nem találkozik veled.

Tényleg ez volt a legjobb a közeledben???

Ki 2 hónapja nem akar találkozni, azzal semmi dolgod. Még a kérdést sem értem.

Mi a @t vergődsz egy ilyen szar alak miatt!???

2019. dec. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!