Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért döntöttél úgy hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért döntöttél úgy hogy nem akarsz kapcsolatot? Hány éves vagy?

Figyelt kérdés
2019. dec. 13. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokáig csak plátói szerelmeim voltak, nem jött össze egy normális kapcsolat sem. Utána 21 évesen lett egy, de az egy idő után nem működött, úgyhogy már a pokolba kívántam az egészet. Akkor döntöttem el, hogy ez nekem soha nem fog összejönni, úgyhogy nem is fogok próbálkozni, ezek után csak alkalmi fogok keresni. Az alkalmiak közül végül ketten is akartak komoly kapcsolatot, és én a második srácot választottam, mert az első túl messze lakott.
2019. dec. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Házasságot, összeköltözést, gyereket nem, szexet igen.

A komoly kapcsolatba iszonyat energiákat kell belefeccölni, és még akkor sem garantált, hogy működni fog. Rengeteg időm, energiám, pénzem, agysejtem elment, hogy egy darab normális kapcsolatom legyen, nem rajtam múlt, mégsem sikerült. Számomra már ésszszerűbb és ideálisabb ha a munkámmal, egyéb dolgaimmal haladok, jól elvagyok magamban is.

Néha kellemes egy kis udvarlás, romantika, szex, aztán inkább mindenki menjen a dolgára. 45/F

2019. dec. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első időszakokban még szerettem volna, de rájöttem, hogy ez nem menne a magamfajtáknak. Pedig jó lenne. 37F
2019. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!