Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gazdag, sikeres, párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdag, sikeres, párkapcsolatban élő ki tudja miből gazdagodó megmondóemberek miért ezen az oldalon töltik drága idejüket? Csak nem társkeresés piacból gazdagodnak és ahhoz ereszkednek le az emberek közé? Pl pua, honlapok stb.

Figyelt kérdés
2019. dec. 13. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Ezt az oldalt csak csórók használhatják?
2019. dec. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem csórók, de közölte az egyik kérdésnél mai napon egy "........", hogy az ő érvei azért jobbak, mert egy nullával többet keres itt mindenkinél.... :D
2019. dec. 13. 13:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2

A pénztárca vastagságának nincs mindig köze az értelmi szinthez😀Ismerek borzasztó buta gazdagokat is, akik havonta megkeresnek 2-3 milliót valami vállalkozásból, párom pedig intelligens, tanult mérnökként még “csak” nettó 400-at keres. Emberileg mégis százszor többet ér, mint az előbbiek. Ennyit erről.

2019. dec. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Én meg azt mondom hogy 2 nullával keresek többet itt mindenkinél, elhiszed? Névtelenül azt mond mindenki amit akar, épp ezérr szánalmas amikor valaki úgy próbál meg itt csajozni hogy a (valószínűleg nem létező) vagyonával villog.
2019. dec. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

Mondjuk aki gazdag és vállalkozása van az nem hinném buta,ostoba lenne.

Egy céget tudni kell koordinálni vezetni.

Nem hiszem el,hogy ész nélkül sikeresnek lehet lenni.

2019. dec. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem mondom, hogy gazdag vagyok, de jól élek. Egy boldog párkapcsolatot összehozni pedig normális embernek nem kihívás.


Szeretek segíteni másoknak, Facebookon is ezt csináltam egy időben, csak nem akartam, hogy az ismerőseim lássák, hogy mindenhez hozzászólogatok segítő szándékkal.

Mások évadokat néznek végig sorozatokból, tvznek este, a munkahelyükön facebookoznak meg Blikket olvasnak, ha épp üresjárat van, nekem meg van ez. Szórakoztató emberekkel eszmecserézni, főleg, ha úgy érzem, kompetens vagyok a témában. Csak vannak azok, akiknek egy tanács már "megmondóemberkedés", mert ha azt mondom, hogy "ja, ez segítene", mivel nekem is az jött be, de ő arra csak húzza a száját, akkor nem tudok mit csinálni... Annak lehet segíteni, aki elfogadja. Akinek ha elmeséled, hogy te meddig jutottál és hogyan, akkor elgondolkodik és nem azt nézi, hogy ő hol speciális és hol "nem tudja" megcsinálni.

Ugyanezt játsszuk a közoktatás-tanfolyamok meg a sport-mozgás topikban is, félévente van 3 hónap, amikor kommentelgetek, aztán megunom és megint nem, aztán unom a szar sorozatokat meg a fejemből kinézést és visszatévedek. Sajnos.

2019. dec. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy a fizetés nagyságával arányosan emelkedne a válaszok értelmessége.
2019. dec. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

El is hiszed az itteni hazugságparádét? Ha itt minden igaz lenne akkor Magyarország lenne leggazdagabb ország, a kentaurok otthona (az itt előadott farokméretek alapján), minden nő megértő, minden férfi romantikus, mindenki családja idilli, mindenki zilliomos kevés munkával is...


SEEMS LEGIT!

2019. dec. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
6-os, az teljesen jó ahogy te csinálod, ráadásul itt sem kérkedsz, csak simán azt írod hogy jól élsz. Én ezeket a pua tanokat hirdető gazdag embereket nem értem mit keresnek itt, mert hogy segíteni nem akarnak, az egyszer biztos. Százalékuk is extrém alacsony, és sok provokatív kérdést írnak ki.
2019. dec. 13. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!