Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akiknek Facebook-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek Facebook-on ki van téve, hogy párkapcsolatban él. Van, hogy így is rátok írnak ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés

Azokra a lányokra is ráírnak facebookon a férfiak,akiknek ki van téve,hogy párkapcsolatban van?

Mit írnak vissza,miután megmondtátok,hogy nektek van pasitok?



2019. dec. 13. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem, aki férjes nő, három gyerek anyja, nemrég kapott egy farokfotót. Az ismerkedési szándéknak minősül? :D
2019. dec. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lényegesen kevesebb, de sajnos van. Meg szoktam kérdezni, hogy amúgy nem zavarja az az infó az adatlapomon, de általában kitérő válasz meg sértődés a reakció. Bár, volt, aki elkezdte nekem magyarázni, hogy úgyis véget ér meg hogy biztos unalmas lehet és kellene bele egy kis izgalom. 😂😂😂 Mondom mit vársz, szarzsák, erőszakoljalak meg a pasim előtt megadildóval, vagy milyen izgalmakra kell számítani?


Nem tudom, mit éreznek ezek az emberek... Eleve akik így irkálnak, de akik ráadásul foglaltakra..

2019. dec. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs kiírva semmi, soha nem írt rám senki ismerkedési szándékkal. :D
2019. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Férjnél vagyok, facebookon és instagramon is gyakran kapok ismerkedési szándéku üzeneteket. Nem szoktam reagálni, de van aki így sem veszi a lapot és el küld napi több üzit, ilyen esetben jön a tiltás.
2019. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3. Lehet, hogy farokfotód van kinn és azért. ;D
2019. dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Szoktak.Vagy nem írok vissza,vagy megkérdezem honnan ismer.Ha nagyon idegesìtő letiltom.Ritkán kacérkodni is szoktam.
2019. dec. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen. Többnyire vissza se írok, de személyesen is nyomult már rám olyan, aki ismeri a páromat is, és még lájkolta is a közös fotónkat.
2019. dec. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is házas vagyok, nekem is szoktak írogatni. Pedig elég sok közös kép is van kint ha megyünk valahova kirándulni. Én csak arra tudok gondolni, hogy mivel sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromnál így azt hiszik csak poén, hogy házas vagyok. Vagy a B verzió, hogy meg se nyitja az adatlapom csak rámír mert nőnemű vagyok. Lehet, hogy bunkóság de én nem szoktam visszaírni (bár manapság akkora divat lett ezt az integetős szart küldeni, hogy már egy "szia" se érkezik. Erre meg mit írjak ugye...) Ha valaki nagyon tenyérbemászó akkor én is tiltani szoktam.

De voltak már szép kiakadások egyébként régebben amikor lenéző büdös kva voltam aki esélyt se ad csak mert van barátom.. :D Ehhez mennyire kell betegnek lenni fejben?

2019. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17%

Akkor leleplezek egy titkot.

Tudjuk, ti sose, de sok nő vevő a kalandra,hiába a férj, barát....

2019. dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!