Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok helyen olvasom, hallom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok helyen olvasom, hallom hogy inkább jobb egyedül mint egy rossz párkapcsolatban. Tényleg így van?

Figyelt kérdés
F
2019. dec. 13. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van.
2019. dec. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Másért "szar" csak, bár mindekttő kapcsán érdemes megjegyezni, hogy egyik sem olyan szar, mintha kétszer olyan szar lenne.
2019. dec. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem... Szerinted?
2019. dec. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy ne lenne jobb, gondolkozz már.
2019. dec. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát igen, én szinte semmibe vettem a páromat, akivel így voltunk, szóval nincs nagy különbség, csak annyi, hogy néha még találkozni is kellett vele, amihez nekem sohasem volt kedvem igazán...


A mostani párommal jó a kapcsolat, de akkor is van, hogy napközben összeveszünk, és úgy nem igazán van kedvem hazamenni hozzá, hogy tudom, hogy lehet, hogy dühös, még ha nem is feltétlenül mutatja ki. Hát mi lehet annál, akinél minden nap ez megy...

2019. dec. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg.

Ha egyedül vagy, azt meg tudod oldani, hogy jó legyen. Ha mással vagy és szarban, az bizony csak rabolja az időfet.

2019. dec. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Miert akarnal egy rossz parkapcsolatban lenni ami nem tesz boldogga?

En egy valas utan azt mondom, hogy inkabb egyedul halok meg, minthogy olyannal legyek akit nem szeretek.

2019. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem magadtól is tudod, hogy a kevesebb stressz jót tesz a lelkednek. Ha egyedül vagy, fel tudod dobni a napjaidat valakivel, és ismerkedhetsz, korlátok nélkül. Míg egy rossz kapcsolatban élni maga a börtön.
2019. dec. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*valamivel
2019. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen! Ennek ellenkezojet kizarolag a kapcsolatfuggok allitjak!
2019. dec. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!