Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja sok 30-40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja sok 30-40 körüli nő, hogy olyannak kell lenniük, mint egy 20 évesnek?

Figyelt kérdés

Nem egy olyan cikket látok női oldalakon, ahol folyik az áradozás, hogy az illető nő 30-40 felett is márpedig (szerinte) teljes életet él magányosan, vagy rosszabb esetben a kutyájával/macskáival.

Arra gondolok, miért kell a mániákus 20-évesnek látszani akarás, amikor nyilvánvaló, hogy ebben a korban már az lenne az elvárható, hogy családja, gyereke legyen az embernek, ne egyedül tengesse a napjait? Miért kell a megnyugtató hazugság, hogy ez igenis rendben van? Szerintem nagyon, nagyon kevés ember van csak azért egyedül, mert ez az ő saját, jól megfontolt döntése és nem azért, mert mondjuk a személyisége elviselhetetlen és senki nem marad meg mellette, vagy csak egyszerűen nem elég szép.

Sok nőnél látom, hogy egyszerűen nem képes méltósággal megöregedni.


2019. dec. 13. 15:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%

'egyszerűen nem képes méltósággal megöregedni.'

Azért ez a férfiakra is igaz szerintem, és mondom ezt férfiként. Rengeteg kétségbeesett 40 év feletti férfi azt hiszi hogy főnyeremény és tini vagy egyetemista lányokat hajt, mert ugye egy férfi 'idővel csak értékésebb'

2019. dec. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%

1.csak

2.a férfiak között is hasonló.

Olyan nincs, hogy elvárható, stb.

Mindenki úgy él ahogy neki jó.

2019. dec. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%

"ebben a korban már az lenne az elvárható, hogy családja, gyereke legyen az embernek, ne egyedül tengesse a napjait"

Mi az, hogy elvárható? Ki által? Mert például neked vagy a többi vadidegennek semmi köze ahhoz, hogy hogyan élnek ezek a nők és semmi jogod elvárni tőlük bármit is. Ki mondja meg, hogy ez a kötelező életút? Alapból ki az az arrogáns idióta, aki szerinte mindenki ezt akarja, mindenki erre vágyik?

2019. dec. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
18%

"Mi az, hogy elvárható? Ki által? Mert például neked vagy a többi vadidegennek semmi köze ahhoz, hogy hogyan élnek ezek a nők és semmi jogod elvárni tőlük bármit is. Ki mondja meg, hogy ez a kötelező életút?"

Biológiai ösztönnek nevezik, vagy ezeknél az embereknél nincs ilyen? Csak saját maguk azt kész? Még a megkopasztott kutya is szaporodni akar, mert genetikailag kódolva van benne. Ezek az emberek akkor genetikai hulladékok? (nem sértésnek szánom). Számomra ez olyan, mint az lmbtqdgfgf baromság, túlfeszített hülyeség. Aki férfi férfi, aki nő nő, s ezen nem fog változtatni az atyaúristen sem.

2019. dec. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
"Biológiai ösztönnek nevezik, vagy ezeknél az embereknél nincs ilyen" Rengeteg emberben nincs és ez is teljesen normális biológiai szempontból. Ha emiatt genetikai hulladék vagyok, akkor az vagyok, nem bánom. Inkább legyek az, mint valami primitív ösztönlény, aki úgy táncol, ahogy a hormonjai fütyülnek.
2019. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
57%
Mert nem fogják fel, hogy MILF korba lépve megőrülnek értük a fiatal pasik. És ezért nem élvezik ki az életet, egy gimis vagy fősulis srác ágyában.
2019. dec. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%

MILF: Mother, that I'd like to fuck

Akinek nincs gyereke, az nem milf.



'amikor nyilvánvaló, hogy ebben a korban már az lenne az elvárható, hogy családja, gyereke legyen az embernek'


És te, vagy a férfiak hol foglalnak szerepet?

Ott, hogy felcsinálod, oszt jónapot vagy esetleg anyu meg a gyerek mellől kúrsz félre?


Egyébként nem gondolják úgy, csak max a média ezt nyomatja, te meg a kis pont agyaddal elhiszed. Pláne, hogy nőd sem volt még, mert megszólítani is fosol egyet. De az ócsárolás az megy.

2019. dec. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%

Te mennyi idős vagy?

A méltósággal megöregedést 30-40 éves korban kikérem magamnak!

Nem vagyok sem ronda, elviselhetelen, vagy elhízva sem. Nem akarok 20-nak kinézni, és kielégítő szexuális életet élek, egyedül, háziállat van, de ez nem hiszem, hogy érdekes a felvetés szempontjából.

2019. dec. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
13%

8.-nak.


kikéred magadnak???


Én folyton azt olvasom a Gyakorin, hogy a férfi 35+ -osan, de pláne 40-től ássa el magát! Sok nyomorék ilyenkor már olyanokat ír a csajoknak, hogy a 40-es pasi már kukába való, mert hamarosan meghal vagy pelenkázni kell.

2019. dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%

Én pedig azt nem fogom megérteni, hogy miért kell mindekinek kötelezően ugyanúgy élni? Ha én egy teknősbékával osztom meg az életemet az ne fájjon már másnak.


Mindenki éljen úgy ahogy akar.

Nem tudom miért kell lenézni az egyedülállókat, vagy sajnálni, sokszor jobb társaságbak bizonyul egy pici állat, mint egy problémás férj v. feleség.

2019. dec. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!