Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyértelműen bejövünk egymásna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyértelműen bejövünk egymásnak, de nincs meg a közös hang, közös nevező. Fog ez változni, vagy csak távoli/testi "vágyakozás" marad?

Figyelt kérdés

Adott egy lány, akit kicsivel több, mint fél éve ismerek. Az ő meg az én társaságom összekeveredett egy alkalommal, és azóta is heti rendszerességgel találkozik a két társaság. Mindenki jóba van mindenkivel.


Azonban a másik társaságból az egyik lány teljesen az esetem külsőre, és nem tudom levenni róla a szemem, és az ő szeme is mindig megakad rajtam. Nagyobb társasági összejöveteleken mindig utalgatunk, célozgatunk egymásnak ilyen-olyan szurkálódásokkal arra, hogy eléggé bejövünk egymásnak, megy a hülyéskedés is stb.


Azonban itt jön a gond: amikor kettesben maradunk egyszerűen mintha mindketten lefagynánk agyilag. Teljesen átlag témákról tudunk csak, kicsit erőltetetten beszélgetni. Se ő se én nem vagyok olyan ember aki magától elkezdi önteni a szöveget megállás nélkül. 1-2 dolgon kívül nincs meg a közös hang, a közös téma, és ez egyre inkább feszültté tesz, és nyilván ez spirálszerűen egyre csak rontja a dolgot és még inkább "nem jut eszembe" semmi.


Szerencsére (nem menőzésből) rengeteg lány van az életemben, azonban kb. 2 éve ő az első aki úgy igazán megfogott valamennyire, ezért is ragadtam le ennél a problémánál, hátha megoldható.

Más lányok esetében szerencsére nincs ezzel a kommunikációs részével gond, jön a szöveg, jönnek a poénok stb, csak nála van ez az akadály.

Próbáltam azt is, hogy teljesen elengedem magam, és nem próbálok erőlködni azon, hogy mit találjak ki beszélgetésnek, de így is sikertelen maradt a dolog.

Látszik rajta, hogy igyekszik ő is kérdezni, vagy érdeklődni, de minél inkább ezt látom, annál inkább nem lesz spontán az egész, és olyan vontatott a dolog.


Ennek az az oka, hogy egyszerűen nem illünk össze, csak a testi vonzalom van meg? Vagy csak maga a tény, hogy kifejezetten bejövünk egymásnak az "bénítja" meg a dolgot, és lehet rajta változtatni? Ha lehet, akkor pedig hogyan?


23/F 20/L


2019. dec. 14. 01:56
 1/2 anonim válasza:
A lényeget
2019. dec. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az van, hogy nagyon bejöttök egymásnak, és ezért lefagytok egymás jelenlétében. Ez egy nehéz időszak, amin egyszerűen túl kell esni. Ha ennyire egyértelmű a dolog, hívd el randizni, és kérdezz tőle, róla. A lányok szeretik, ha valaki őszintén érdeklődik felőlük, úgyhogy ettől remélhetőleg megered majd a nyelve, és te is tudsz reagálni az elhangzottakra egy-egy jó sztorival, stb.
2019. dec. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!